Astma a mandle

Prosím o radu pre moju dcéru má 19 rokov, má astmu a každé2-3 mesiace dostane silný kašel , dusí ju a po pri tom hneď jej opuchnú uzliny a začne ju bolieť hrdlo, lepšie povedané mandle. Vraj ma na mandliach nejakého streptokoka a že bude treba vybrať mandle. Moc by som to nechcela keby museli ísť vonku. Prosila by som Vás o radu. Je aj alergička aj astmatička, stále je akokeby zahlienená a dusí ju. Ďakujem.
Darina
1432 2 5.11.2013
admin
6.11.2013 8:30
Dobrý deň,
odporúčam z gemmoterapie kombináciu týchto výluhov:
súčasne bude užívať Šampiňón T45, Chlamysan, Grep T11, Cesnak medvedí T4 a čiernu ríbezľu P7. Po doužívaní čiernej ríbezle zoberie orech americký P38. Kúru zopakuje 2-krát za sebou. Grepom môže aj kloktať. Počas celej kúry užíva T45, T11 a T4 s Chlamysanom stále. Je potrebné si T-čkové fľaštičky dokúpiť. Najlepšie sa výluhy užívajú bez zapíjania, ak by tento spôsob užívania robil problém, nakvapkajte všetky výluhy do 20 ml vlažnej vody, nechajte odstáť a dajte vypiť.
Veľa zdravia a šťastia praje D. M.
Ingrid
10.11.2013 12:27
Presne tento problém mám za sebou a trápila som sa 6 mes., pokým som sama nenašla alternatívny spôsob liečby. Prvá pomoc pri dusení je 1-2 KL oleja, vhodný je sojový, ďalej hrdlo kloktať koloidným striebrom, pomáha aj na hlieny. HLIENY ďalej rozpúšťa ako Vám odporúčajú správne tinktúra orešáka (užívala som z Finn clubu), naučiť sa hlieny vypľúvať v kľude mimo druhých osôb, ráno piť čaj z podbeľa, DUSENIE A TVORBU HLIENOV v spojitosti s ASTMOU zastaví raz a navždy vyriešenie pokazených vzťahov Vašej dcéry s okolím (napr. narušený vzťah dcéra-priateľ, dcéra-otec, dcéra-matka, dcéra-šéf v práci, dcéra-učiteľ, ktokoľvek, kto jej takto fyzicky škodí, ona to vie) Vyčistiť hrubé črevo, ktoré JE PREPOJENÉ na pľúca, priedušky, teda astma. Použiť antiparazitné bylinné prípravky, napr. antiparazite od star life. Užívať min. 2 mes. NA ASTMU - Vaša dcéra astmu nebude mať, ak začne okamžite užívať čisté prírodné enzýmy Serrapeptáza, kanadské výživ. doplnky s 12 tis. jednotkami, užívať ráno na lačno 4 tobolky, po 2 týždňoch neuveriteľné zlepšenie, po 2 mes. bez astmy!!! Zároveň nezabúdať liečiť tie narušené vzťahy aj za ceny sa vysťahovania z domu (ak by to bol rodinný príslušník). Dodržiavať zdravý život. štýl - sladké iba dopoludnia, vody veľa piť od 15 do 19 hod., po 19 h. nejesť, vynechať na 1 mes. mliečne výrobky, nahradiť ovčími, jesť viac ryže, žiadne mäso, mastné, zvýšiť cícer, šošovicu, sóju, fazuľu, kyslú kapustu, uhorky, cesnak, po každom jedle užiť 1 KL drvených klinčekov. Nech dcéra má kľud a súkromie IBA PRE SEBA! Veľmi jej držím palce, evidentne ju niekto z jej okolia energicky zaťažuje svojim nevhodným správaním. Boh nech jej žehná a vyženie zákerný kašeľ s hlienmi a astmou. Skoré uzdravenie.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní