autoimunita

Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať na liečbu Sjengrenovho syndrómu,autoimúnna choroba - zatiaľ jediné čo mi diagnostikovali. Moja diagnóza bola stanovená na základe zvýšeného reumatoidného faktoru cca.27,kde max.hodnota je 16. Suché oči ani ústa nemám,ale ma páli oblasť hrádze,hlavne keď sedím,na základe toho som šiel aj k lekárovi. Prešiel som viacerých neurológov,urológov,reumatológov a nič. Uzavreté ako sjengrenov syndróm! Počas roku som bol na infúziách,pichali mi magnezium,pichali mi protizápalove injekcie,jedol som rozne reumatoidné lieky a nikdy žiadna zmena.Navštívil som psychiatra,psychológa,taktiež užival lieky a žiadna zmena.
V NURCHU mi povedali,aby som sa stým naučil žiť a že môžem byť rád,že je to ako je,lebo bude aj horšie....reumatoidná artritída atď.
Myslíte si,že je možne sa vyliečiť z autoimúnnej choroby?Okrem toho mám sennú nádchu. Čo by ste mi odporučili?
Vladimír
1306 1 1.4.2015
admin
1.4.2015 7:29
Dobrý deň, odporúčame z gemmoterapie súčasne užívať túžobník T56, machovku T47, vŕbu P49, po využití P49 jelšu P36. Na autoimunitné ochorenia je vynikajúci olej z treščej pečene OMEGA - 3HP + D olej. Užíva sa 1 lyžica denne hneď po jedle, nie nalačno. Nájdete ho na našej stránočke, môžete si o ňom prečítať. S autoimunitnými ochoreniami je to zložité. Jednoznačne je možné naučiť sa rôzne alternatívne spôsoby liečby a začať si aj sám sebe pomáhať, liečiť sa. Tieto kurzy ponúka aj naše liečebné centrum Eternity v Považskej Bystrici. Prichádzajú k nám klienti z celého Slovenska na alternatívne terapie, poradenstvo a tiež na semináre a kurzy zamerané na liečenie. V dňoch 8.-9.5. naše centrum organizuje dvojdňový seminár Mágia zdravia z prírody, kde sa bude hovoriť o najúčinnejšej forme fytoterapie - gemmoterapii, o zdravom stravovaní, je tu možnosť aj individuálnych konzultácií. Môžete porozmýšľať, pretože každá choroba nás posúva ďalej v živote, zamýšľame sa nad tým, prečo choroba prichádza... Je príležitosťou učiť sa a nadobúdať vedomosti. Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní