azoospermia

Prosím vedeli by nte nám pomôcť pri azoospermii-žiadne spermie. Ďakujem!
Ľudmila
1388 1 14.6.2010
admin
18.6.2010 10:11
Nedostatočná tvorba spermíí je celosvetový problém. Na vine je náš spôsob života, prechemizované a znečistené prostredie,obrovský nárast ženských estrogénov, ktoré sa do prírody dostávajú z chemických čistiacich prostriedkov, do pitnej vody sa dostávajú ako látky, ktoré čistiarne nedokážu odbúrať (antikoncepcia) a pod. Príroda ponúka veľa spôsobov ako vrátiť plodnosť mužom aj ženám. V prvom rade sa odporúča zmena stravy, životného štýlu, pobyt v prírode, duchovná práca a energetické liečenie. Dôležitý je prísun vitamínu B6 - karfiol, potočnica lekárska, špenát, žerucha siata, banány, cibuľa, brokolica, tekvica, kel, kaleráb, ružičkový kel, hrášok, reďkovka.Vitamín C, zinok a vitamín A (tieto dva vitamíny musíme brať spolu).
Tradičná čínska medicína odporúča tento recept na zvýšenie spermií: po 4 g atraktylisu kopijovitého, kozinca a žen-šenu, po 3 g angeliky japonskej, po 2 g koreňa prerastlíka čínskeho, ovocia jujuba, kôry japonského citrónovníka mandarínokvititého (unshiu), 1,5 g koreňa čínskej sladovky, 1 g ploštičníka strapcovitého a o,5 g zázvoru. Užívať 3 mesiace. Recept má názov hochu-ekki-to, pýtajte sa na neho u terapeutov Tradičnej čínskej medicíny. Ak by ste nemali na žiadneho kontakt, ozvite sa.
Počet spermií zvyšuje aminokyselina arginín - obsahujú ju slenčnicové semienka. Doporučuje sa 4 g tejto látky denne, máte to v 10 dkg slnečnicových smeienok. Túto aminokyselinu obsahujú aj tieto rastliny: rohovník obyčajný (svätojánsky chlieb), orech popolavým arašidy sezamové semienka, sójové bôby, potočnica lekárska, senovka grécka, horčica, mandle, paraorechy, pažítka, šošovica, bôb.
Štúdie uvádzajú tiež látku cholín, ako potrebnú pre tvorbu spermií. Nachádza sa vo fľaškovci obyčajnom, senovke gréckej, žen-šeni, jablčníku obyčajnom, angelike čínskej.
Janča doporučuje tiež ginko-bilobu a ježibabu guľatohlavú.
Zájdite aj za skúseným reflexným terapetutom.
Veľa trpezlivosti a optimizmu!


98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní