Biele krvinky podpora

Dobry deň, 2.7. zacinam chemoterapiu, moja diagnoza karcinóm prsníka s jednou metastatickou uzlinou, Chcela by som sa opýtať čím podporiť tvorbu bielych krviniek, aby som mala pred každou terapiou čo najlepšie vysledky krvi, aby sa mi chemo nepredlžovala a mohla prebiehať podľa plánu, cca 6 mesiacov, potom by mali nasledovať ožiare a dlhodobá hormonálna liečba. Dakujem. Užívala som doteraz od vás aj Sulforafan ale asi ho počas aktívnej chemoterapií musím prerušiť kvoli kontraindikaciam. Užívam pravidelne aj D3K2 a omega. Čo môžem ešte doplniť ?Dakujem.
Gabika1904
11 0 26.6.2026