Bolesť a nervy

Dobrý deň prajem chcela by som sa opýtať diagnostikovali my TETANIU a Teizov syndrom,a ešte ma bolí brucho povedal mi lekár že je to hrubé črevo 3krat 4 CM mi povedal poraďte mi prosím vás dačo na liečenie.
Maria
960 1 28.5.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
30.5.2021 19:52

Dobrý deň, pri tetanii Odporúčame kombináciu Cedof https://www.zdravysvet.sk/p/cedof-50ml-t49-tinktura-z-bylin-rastlin + vŕbka úzkolista https://www.zdravysvet.sk/p/vrbka-uzkolista-50ml-t43-tinktura-z-bylin  Ak nemáte nízky tlak, tak pite denne Ivan čaj https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Upokojuje búšenie srdca. Ak by ste však mala nizky tlak, tak Ivan čaj ho ešte zníži a a to nie je dobré, takže ho odporúčame len ľuďom s normálnym alebo vyššim tlakom.

Pokiaľ neberiete antidepresíva, túto kombináciu odporúčame doplniť unikátnymi probiotikami MOOD, ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu, upokojujú rozrušený nervový systém.

Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začnite len s jednou kapsulou prvý týždeň a potom pridajte dávku na dve denne a sledujte, či je to lepšie s jednou alebo s dvomi kapsulami.

Zaroveň odporúčame tento lipozomálny horčík s mimoriadne vysokou vstrebateľnosťou . Bežný horčík má veľmi nízku vstrebateľnosť a nepomáha tak, ako by mal https://www.zdravysvet.sk/p/lipozomalne-magnezium. Čo sa týka trávenia, môžete vyskúšať čagu koncentrát. 2-3-krát denne pol čajovej lyžičky koncentrátu zamiešajte do 2 dcl vody a vypite. Čagu aspoň 6 týždňov bez prestávky. Ak sa stav stabilizuje, stačí len 1-krát denne. K čage mastichu activ. Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní