Bolest a pohyb

Dobry den, mamine 63r. diagnostikovali: skolioza chrbtice, artroza klbov 2st, koxatroza, flebolity v panve....upchavanie brusnej aorty... Ma bolesti a problemy s pohybom. Vedeli by ste prosim poradit akymi gemmo preparatmi zacat? skusala a brala uz vsetko mozne, rada by vyskusala nieco z vasej ponuky. dakujem!
ALEXANDRA 81
547 1 7.1.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
7.1.2021 19:09

Dobrý deň, 

Základom je užívanie denne Vitamínu D3. Nájdete ho u nás v lipozomálnej forme. čajovú lyžičku zamiešajte do džúsu a tak vypite. Má trošku korenistú príchuť, takže naozaj odporúčame v džúse. 

Vnútorne treba užívať na regeneráciu kĺbov:

Kombináciu https://www.zdravysvet.sk/p/ribezla-borovica-vinic-50ml-p9-tinktura-z-pucikov-rastlin spolu s https://www.zdravysvet.sk/p/tuzobnik-brestovy-50ml-t56-tinktura-z-bylin + T47 Židovská čerešňa (machovka čerešňová) https://www.zdravysvet.sk/p/zidovska-ceresna-50ml-t47-tinktura-z-bylin

T56 a P9 po dve fľaštičky, T47 stačí jedna.

Kĺby treba aj dlhodobo (minimálne 3 mesiace a následne aj preventívne) vyživovať, je to jedna z najdôležitejších vecí, a to napr. týmto prípravkom https://www.zdravysvet.sk/p/fyi-ultra-vyziva-klbov-a-chrupaviek-120-kapsul alebo užívať kolagén  a kolagénovú výživu. Tu je link na dobré kolagény https://www.zdravysvet.sk/search?q=kolag%C3%A9n

KĹBY ZVONKU

Zvonku robiť obklady postihnutých kĺbov magnéziovým olejom https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml + natriete na to ľubovníkový olej https://www.zdravysvet.sk/p/olej-lubovnikovy-v-olivovom-oleji-250-ml a nakoniec následne natriete https://www.zdravysvet.sk/p/sustarad-krem-150ml alebo šungitový balzám  https://www.zdravysvet.sk/p/sungitovy-krem-balzam-75ml . Natretú časť obalíte potravinárskou fóliu a necháte pôsobiť aspoň pól hodiny, ale kľudne aj hodinu denne.

Potom rozotrite a ľahko vmasírujte. 

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní