bolest po liecbe
Dobrý deň, bola. som liecena Polygynax vaginalne, po liecbe som sa citila ok, pri. sexe som citila stipanie, co to znamena, mam to ešte nedoliecene?
Miriam
1047
1
23.3.2020
Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.
kategórie
- Gemmoterapia
- Gynekológia
- Zdravá výživa
- Kožné problémy
- Duševné zdravie
- Zažívanie a vylučovanie
- Endokrinný systém
- Dýchacie cesty
- Baktérie, vírusy, imunita
- Nervový systém
- Obehový systém
- Onkológia
- Pohybový aparát
- Poruchy metabolizmu
- Čistenie tela, odparazitovanie
- Bolesť
- Redukcia hmotnosti, štíhla línia
- Menzes
- Gravidita
- Sexualita
- Antikoncepcia
- Gynekologické problémy
- Iné
30 dní
Všetky
najčítanejšie
- Je možné užívať tieto produkty súčasne? o
- Arónia šťava 100% BIO 0,7 l
- Divertikuloza - co by mohlo pomoct
- Lymská borelióza, bolesti kĺbov, šliach a svalov
- popôrodná depresia
- Sulforaphan a warfarin
- US baktérie v moči
- Artičoka 50ml, SV22 - redukcia hmotnosti a detoxikácia
- Onkologický pacient
- Chronický zápal prostaty
Ak vkladate ATB do posvy, nemate mat pohlavny styk a aj po dolieceni aspon tyzden. Kupte si laktobacila do posvy v lekarni a vkladajte este tyzden.Prijemny den! Dr. Cubonova