Bolesť v ľavom boku,

Mám 79 rokov a už veľmi dlhé roky ma trápi bolesť v ľavom boku. Bolesť prichádza po sladkých jedlách , kyslých , ovocí a iných a sprevádza ju grganie a rýhanie vzduchu je to veľmi neprijemné nejaké drastické vyšetrenia sa bojim absolvovať čo to môže spôsobovať prosím o radu a ďakujem. Mária
anna
1320 1 26.6.2011
admin
27.6.2011 8:33
Dobrý večer,
Váš problém môže spôsobovať mnoho faktorov. Môže to byť čokoľvek spojené s trávením, určite by ste ale mali absolvovať odborné vyšetrenia, keďže spomínate, že tento problém pretrváva už dlho.
Pani Podhorná Vám odporučí gemmoterapiu, ktorá je veľmi účinná na problémy,ktoré popisujete. Taktiež je možné vyskúšať Matuzalem, prírodný prostriedok, ktorý regeneruje organizmus, zlepšuje jeho stav, podporuje pozitívny účinok liekov, napomáha odstraňovať vedľajšie účinky chemických liekov. Jednoznačne zlepšuje kvalitu života, regeneruje Váš organizmus. Môžete ho kombinovať s gemmoterapiou, taktiež s inými liekmi. Odporúčam Vám užívať červený, večer vždy jednu tabletku zapiť vodou. Ak sa rozhodnete pre Matuzalem, je potrebné, aby ste ho užívali minimálne tri mesiace, aby ste dosiahli zlepšenie zdravotného stavu. Prajem Vám pevné zdravie. D. M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní