Bolesti hlavy a klbov

Dobrý deň,prosím o radu ktoré prípravky by boli vhodné pri mojich ťažkostiach.Mám 43 rokov.Už sedem rokov ma trápia skoro každodenné bolesti hlavy.Lieky od bolesti účinkujú veľmi slabo, strácam energiu ,nedokážem naplno fungovať.Bola som nútená navštíviť psychiatra-už som nedokázala tie bolesti znášať.Neurologické vyšetrenia hlavy sú v poriadku.Od detstva mám skoliózu,teraz sa pridali bolestivé zmeny na chrbtici, vyrotované stavce a uzly.Mám opotrebované bedrové kĺby 1-2 stupeň, pociťujem aj bolesti ostatných kĺbov a svalov. Ďakujem, teším sa na odpoveď.
Gabriela
1563 2 26.10.2014
admin
28.10.2014 4:31
Dobrý deň, odporúčame Vám súčasne užívať rimbaba T37, femina T9, ľubovník T40 a dub P12, po doužívaní P12 si nasadíte maliník-ostružiník-jelša P34 a po využívaní P34 si nasadíte ešte borovicu P4. Rimbabu, feminu a ľubovník užívajte počas celej kúry, je potrebné si tieto tinktúry priebežne dokupovať. Kŕu zopakujte 2-krát za sebou. Tinktúry môžete užívať postupne z lyžičky bez zapitia, alebo si ich všetky môžete nakvapkať do 20 ml vlažnej vody, nechať postáť a tak vypiť. Ak máte nejaké chemické lieky, nechajte medzi ich užívaním a užívaním gemmoterapie polhodinovú prestávku. Rimbabu a feminu skúsime dať do kúry kvôli hormonálnej nerovnováhe na Vaše bolesti hlavy, potrebujeme zistiť, čo ich spôsobuje. Môže to byť aj kolísanie hormónov, ale aj chrbtica. Takže buďte trpezlivá pri užívaní a dajte nám po využívaní kúry vedieť, ako sa cítite. Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová


Gabriela
3.5.2015 7:00
Dobrý deň. Prosím vás o radu čo by bolo ešte v mojom prípade vhodné skúsiť.Dobrala som dve dávky Vami odporúčaných prípravkov,no môj stav sa nezlepšil.Od tej doby mi diagnostikovali chronický zápal na bedrovom kĺbe-takže mám bolesti kĺbov aj svalov. Najviac ma však vyčerpávajú bolesti hlavy. Pracujem v Mš ,hluk detí mi to zhoršuje tiež aj slnko a teplo,niekedy aj cvičenie, alkohol- aj minimálne množstvo. Nemôžu moje bolesti byť psychosomatické? Často mám bolesti už po prebudení.Mávam stavy napätia a nepokoja.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní