bolesti päty

Dobrý deň, mám silné bolesti v päte, mám problém s došľapávaním, pravdepodobne to bude ostroha alebo niečo iné ? Prosím poraďte mi niečo čo by mi pomohlo pri tejto neutíchajúcej bolesti. Ďakujem, ludinka
Ľudmila
1412 1 3.4.2012
asdasd (admin)
3.4.2012 7:47
Dobrý deň,
v prvom rade Vám odporúčame navštíviť lekára, aby posúdil, v čom je problém. Možno to bude výrastok alebo niečo podobné, no na takéto problémy je prírodná medicína krátka. Tu by pripadal do úvahy jedine operačný zákrok. Je potrebné zistiť, čo spôsobuje Vaše bolesti a podľa toho by sme mohli aj v prírodnej medicíne hľadať niečo, čo by Vám pomohlo. Existuje zelený íl, z ktorého sa robia obklady a tie sa prikladajú na bolestivé miesta. Zelený íl rozrobíte vo vode na kašičku, ktorú natriete na boľavé miesto, prekryjete celofánom a zaviažete. Necháte pôsobiť, kým kašička nevyschne. Obklady sa môžu dávať viackrát denne. So zeleným ílom máme vynikajúce výsledky pri reumatických problémoch,pri zápaloch a bolestiach kĺbov. Môže sa užívať aj vnútorne na prečistenie organizmu.
Matuzalem na takéto problémy neodporúčame. Pokúste sa v prvom rade navštíviť lekára a potom sa nám ozvite, môžeme nasadiť na konkrétny problém špeciálnu liečbu.
S pozdravom a prianím pevného zdravia D. M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní