bolesti v podbrusku
mam bolesti v podbrusku DR mi povedala ze mam 2 3mm cysti tie bolesti mozu byt uz teraz od toho dakujem
eva
2291
1
14.4.2013
Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.
admin
18.4.2013 1:23
Moze sa jednat o ovulaciu. Pozrite si jej priebeh na internete. Dr. Cubonova
kategórie
- Gemmoterapia
- Gynekológia
- Zdravá výživa
- Kožné problémy
- Duševné zdravie
- Zažívanie a vylučovanie
- Endokrinný systém
- Dýchacie cesty
- Baktérie, vírusy, imunita
- Nervový systém
- Obehový systém
- Onkológia
- Pohybový aparát
- Poruchy metabolizmu
- Čistenie tela, odparazitovanie
- Bolesť
- Redukcia hmotnosti, štíhla línia
- Menzes
- Gravidita
- Sexualita
- Antikoncepcia
- Gynekologické problémy
- Iné
30 dní
Všetky
najčítanejšie
- Je možné užívať tieto produkty súčasne? o
- Arónia šťava 100% BIO 0,7 l
- Divertikuloza - co by mohlo pomoct
- kyselina pažeráka
- Lymská borelióza, bolesti kĺbov, šliach a svalov
- Sulforaphan a warfarin
- popôrodná depresia
- Artičoka 50ml, SV22 - redukcia hmotnosti a detoxikácia
- US baktérie v moči
- Onkologický pacient