Borélia bez ATB

Dobrý deň, v septembri som bola pichnutá kliešťom, vytvoril sa mi červený fľak, 3dňová teplota, doteraz ďalšie 3 fľaky, ktoré ustúpili. Na začiatku infekcie začali bolesti hlavy /pocit mozgu v krabici/, veľké pálenie chrbta, rúk, brucha, záhlavia a temena hlavy... tieto pocity zmizli po absolvovaní terapie plazmov.generátorom, pitím roztoku CDS, črevné výplachy, c, acetylcysteín, glutation, ič sauna... doteraz zostalo mierne pálenie nad zadkom, mravenčenie v nohách /po homeopatii prechádza/ + pálenie lýtok, ranná stuhnutosť prstov na nohách, ranná bolesť kĺbikov prstov nôh, a čo ma najviac trápi je hryzavá bolesť kdekoľvek na tele. Momentálne som sa začala liečiť biorezonanciou, ale potrebovala by som aj Vašu radu, čo sa týka bylinnej liečby. Ďakujem!
mimarostock@googlemail.com
1193 1 9.2.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
13.2.2022 11:41

Dobrý deň, 

často pri borelióze sú problémy so svalmi, kĺbami a šľachami. Niekedy je to spojené s poškodením nervového systému a hlavne nedostatku serotonínu (ten má vplyv aj na tónus svalstva). Pri jeho nedostatku sú aj symptómy, ktoré sa prejavujú napr. búšením srdca, arytmiami, či extrémnym kolísaním, či zvýšením tlaku, atd. Odporúčam Vám prečítať  články https://www.zdravysvet.sk/blog/moze-to-byt-lymska-borelioza , či https://www.zdravysvet.sk/blog/peklo-menom-borelioza a na základe nich zistíte, či má podobné symptómy. Predpokladáme, že máte nasadené antibiotiká minimálne na 28 dní. 

 

Bylinky, ktoré Vám dáme , môžete samozrejme brať spolu s antb., to je úplne to najlepšie.

  1. Začnite užívať kúru B1 a k nej si nasaďte špeciálne raw probiotiká.
  2. Ak nemáte nízky tlak, tak pite denne Ivan čaj, je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Ivan čaj znižuje tlak, takže ak má niekto nízky tlak, tak ho nemôže piť.
  3. Ďalej odporúčam užívať tento mega b komplex  - je najsilnejší na trhu, pomôže výrazne nervovému systému.
  4. Neužívajte magnézium a mliečne výrobky (vápnik), ani kyslé potraviny spolu s antibiotikami – lebo znižujú ich účinnosť !!!
  5. Taktiež odporúčam pri liečbe vitamín C-Zn-D3 - je naviazaný na enzýmy a tým pádom má mimoriadne vysokú vstrebateľnosť.

 

Pred ukončením kúry B1 sa treba ozvať a na základe symptómov sa dá buď kúra B2 alebo sa B2 upraví. 

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní