Borelióza

Dobrý deň, od minulého leta sa liečim na boreliózu. Najskôr som užívala antibiotiká, no hodnoty mi neklesali vôbec, na Vašu radu od začiatku užívam topoľ púčiky, potom som mala kúru B1, potom som užívala topoľ s raw probiotikami, teraz naposledy ešte s neurosanom. Medzi tým som bola na kontrole v januári a lekárka mi povedala, že mi krásne klesli tie hodnoty a na kontrolu mám ísť o pol roka, teda pôjdem v júni. A že ak to bude dobré, potom až o rok. Ešte stále mám užívať topoľ, alebo aj niečo iné? Do tej kontroly alebo dlhšie? Mám ešte 1 fľaštičku topoľa. Ďakujem.
repkacik
1392 2 19.3.2018
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
20.3.2018 5:54

Dobrý deň, sme radi, že hodnoty Vám pekne klesli. Pociťujete nejaké zdravotné problémy? Podľa toho budeme ďalej postupovať. Ak nie sú žiadne problémy, stačí topoľ do kontroly, k nemu si môžete dať napr. parazin, po parazine helmifit, po helmifite orech americký alebo chlamysan. Určite by sme odporúčali posilniť imunitu. Môžete buď vitamín - sprej B12 -  jedno streknutie pod jazyk denne, balenie Vám vydrží na 4 mesiace, prípadne reishi ganodermu RG-30 1 tob. ráno a večer z GL-30 1 tob. (firma Daxen), poprípade prestriedajte s Raw probiotikami pre ženy, ktoré riešia nielen trávenie, ale aj imunitný systém. Vhodný je pre Vás  aj vitamín B komplex RAW. Opäť sa nám potom ozvite, ako dopadli testy alebo ako sa cítite. Prajeme veľa zdravia.

repkacik
5.4.2018 17:07
Ďakujem za rady, chcem sa ešte spýtať, či mám užívať sprej B12 aj s vitamínom B komplex , alebo jedno z toho, a Raw probiotiká som už jedny využívala, tak keby som si objednala napr. B komplex, a doužívam ho, tak potom probiotiká? A toto všetko môžem súčasne užívať aj s topoľom a striedavo s ostatnými tinktúrami? Ešte by som chcela vedieť, čo všetko z tohto môžem užívať stále dlhodobo, napr. na imunitu , alebo v akom intervale napr. v jednom roku. Myslím vitamíny alebo probiotiká. Ďakujem
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní