Borelioza

Dobrý deň, prosila by som o radu, čo mám užívať z Vašich produktov gemmoterapie. V roku 2008 som prekonala boreliozu, ktorá bola preliečená antibiotikami až po 8 mesiacoch. Odvtedy mám neustále nasledovné problémy: pichanie takmer vo všetkých kĺboch, kostiach a svaloch. Teraz poslednú dobu sa mi zvýraznilo mravenčenie po celom tele. Krvné vyšetrenia na boreliozu z roku 2010 sú údajne negatívne. Okrem toho sa cítim stále slabá a unavená. Liečim sa na vysoký krvný tlak a mám nadváhu. Reumatologické vyšetrenia sú negatívne. Liečila som sa aj Zapperom a taktiež som užívala produkty Joalis. Výrazné zlepšenie nenastalo. Prosím Vás o Vaše doporučenie ďalšej liečby. Prosím Vás o konkrétné doporučenie dávkovania Vašich produktov ako aj dĺžku užívania. Veľmi pekne ďakujem za Vašu radu. Gitka
Margita
1264 3 28.2.2011
Margita
2.3.2011 10:57
váž.pani magistra, ešte doplňam údaje o mne, aby ste mohla presnejšie naordinovať kúru.Mám 56 rokov,vážim 87 kg.Tiež trpím na časté zápaly hrdla,kde mi bol diagnostikovanýchronický zápal mandlí a tiež stukovatenie pečene.Okrem toho mi často búši srdce a mávam aj zrýchlený pulz,na čo beriem lieky,ako aj na zníženie tlaku.V roku 2009 mi bolo na imunologii zistené oslabenie imunity,liečila som sa pitím lieku Imunor.Všetky tieto ťažkosti,ktoré uvádzam, sa zvýraznili až po prekonaní boreliozy,a povedala by som, že nie je deň,kedy by som bola zdravá, čo ma trápi, nakolko ešte v mojom veku by som si predstavovala trochu veselší život a nie stále o chorobách.Dakujem za Vašu pozornosť, a zároveň aj za odpovede.s pozdravom Gitka
asdasd (admin)
6.3.2011 9:20
Dobrý den paní Gitka, doporučuji pro vás pro začátek užívat kúru, která obsahuje jednotlivé lahvičky bylinných a pupenových výtažků. Výtažky mají dávkování na lahvičce. Pupenové se dávkují podle hmotnosti a užívají se jedna po druhé.
Současně budete kapat TOPOL T42, JMELÍ T13, JASAN P16. Po využití pupenů jasanu vezmete další pupeny a to OLŠE P36 a pokračujete v užívání s topolema jmelím (pokud některá z nich dojde tak bez ní). Po využití pupenů olše vezmete ještě TŘEZALKU P47 a doužívat vše. Po skončení poslední lahvičky je dobré pak pokračovat buď zopakováním kúry stejné nebo napište změny a reakce a kúru změním. Po skončení druhé kúry si nechte minimální pauzu 14 dnů a lze pokračovat. Délka užívání je tak dlouhá jak budete potřebovat sama, dokud se potíže nezlepší.
Hezký den a hodně zdraví Mgr.J.Podhorná
asdasd (admin)
8.3.2011 8:58
Dobrý den paní Gitka, kúru trošičku pozmněním a to užívejte TOPOL T42, LICHOŘEŘIŠNICI T21, OSTROPESTŘEC T30 plus pupeny BŘÍZY P2. Po využití břízy vezmete ČERNÝ RYBÍZ P7 a po černém rybízu nakonec KOTVIČNÍK P56, vše doužívat.
Hezký den a nashledanou Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní