Borelióza - pokračovanie v liečbe

Dobrý deň, píšem Vám už ohľadom rady po tretí krát. V decembri mi bola diagnostikovaná borelióza. Bol som preliečený antibiotikami a na Vaše odporúčanie aj kúrou č.1 a č. 2 na boreliózu ( + vitamíny a brobiotiká). Nevoľnosť od žalúdka je už iba zriedkavá a mierna, zato každý deň hneď z rána mávam bolesti hlavy, ktoré niekedy v priebehu dňa ustúpia, ale niekedy pretrvávajú celý deň. Chcem Vás požiadať o radu, nakoľko mi už kúra č. 2 došla, či mám ďalej pokračovať v liečbe kúrou č. 3, alebo ešte kúrou č. 2. Srdečná vďaka.
Branislav Pitoňák
1855 5 4.3.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
8.3.2021 18:54

Dobrý deň, nepôjdete na ďalšiu kúru, ani nebudete žiadnu opakovať. Ešte to nie je doliečené, preto odporúčame súčasne brať topoľ P46, štetku T39 a helmifit SV3. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr  vrbku T43  a cedofT49.  Ku gemmoterapii raw B-komplex buď tabl. alebo lipozomálny mega B-komplex. Potom sa nám opäť ozvite, ako sa cítite. Prajeme veľa zdravia

Branislav Pitoňák
6.4.2021 9:38
V prvom rade sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za pomoc pri liečbe. Pokračoval som podľa Vašich odporúčaní a už sa cítim oveľa lepšie, ustúpili mi aj bolesti hlavy. Zriedka mi ešte býva nevoľno, ale už to nie je také zle ako na začiatku. Prosím Vás preto o radu, ako mám ďalej postupovať pri liečbe, resp. či už môžem prejsť na kúru č. 3. Ďakujem.
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
11.4.2021 15:33
Dobrý deň, ak sa cítite lepšie, môžete prejsť na kúru č. 3. Opäť sa nám potom ozvite, ako sa cítite. S pozdravom
Branislav Pitoňák
28.6.2021 19:51
Dobrý deň, pri liečbe boreliózy som sa pri užívaní kúry č. 3 cítil už celkom dobre. Musím sa však priznať, že kúru som dobral približne pred tromi týždňami a vrátila sa mi mierna nevoľnosť od žalúdka. Poraďte mi, prosím, ako mám ďalej postupovať pri doliečení. Ďakujem.
Branislav Pitoňák
9.8.2021 8:56
Dobrý deň, rád by som sa Vás opätovne spýtal, či môžem pri liečbe boreliózy pokračovať kúrou č. 4. Ešte sa mi stáva, že sa mi vracia nevoľnosť od žalúdka. Srdečná vďaka za odpoveď.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní