Borelióza - pokračovanie v liečbe

Dobrý deň, píšem Vám už ohľadom rady po tretí krát. V decembri mi bola diagnostikovaná borelióza. Bol som preliečený antibiotikami a na Vaše odporúčanie aj kúrou č.1 a č. 2 na boreliózu ( + vitamíny a brobiotiká). Nevoľnosť od žalúdka je už iba zriedkavá a mierna, zato každý deň hneď z rána mávam bolesti hlavy, ktoré niekedy v priebehu dňa ustúpia, ale niekedy pretrvávajú celý deň. Chcem Vás požiadať o radu, nakoľko mi už kúra č. 2 došla, či mám ďalej pokračovať v liečbe kúrou č. 3, alebo ešte kúrou č. 2. Srdečná vďaka.
Branislav Pitoňák
173 3 4.3.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
8.3.2021 18:54

Dobrý deň, nepôjdete na ďalšiu kúru, ani nebudete žiadnu opakovať. Ešte to nie je doliečené, preto odporúčame súčasne brať topoľ P46, štetku T39 a helmifit SV3. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr  vrbku T43  a cedofT49.  Ku gemmoterapii raw B-komplex buď tabl. alebo lipozomálny mega B-komplex. Potom sa nám opäť ozvite, ako sa cítite. Prajeme veľa zdravia

Branislav Pitoňák
6.4.2021 9:38
V prvom rade sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za pomoc pri liečbe. Pokračoval som podľa Vašich odporúčaní a už sa cítim oveľa lepšie, ustúpili mi aj bolesti hlavy. Zriedka mi ešte býva nevoľno, ale už to nie je také zle ako na začiatku. Prosím Vás preto o radu, ako mám ďalej postupovať pri liečbe, resp. či už môžem prejsť na kúru č. 3. Ďakujem.
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
11.4.2021 15:33
Dobrý deň, ak sa cítite lepšie, môžete prejsť na kúru č. 3. Opäť sa nám potom ozvite, ako sa cítite. S pozdravom