červené fľaky

Dobrý deň chcem sa ešte opýtať na mamu na tele sa jej vytvorili- hlavne na nohách červené veľké fľaky- diag.kožnej lekárky je purpura anularis teleangiectoides Majochi ssp. berie Ascorutin, zubne, krčne a gynekologické vyšetrenia v poriadku,borelyozá nepotvdená,gastroentorologické vyšetrenie- sono epigastria i gastroskopia v norme a ureazový test na HP negatívny,posledné vyšetrenie z hematologie aktuálne bez anemického syndromu, hranična až ľahko nedostatočná retrakcia plazmového kolagula, pozitíva antimilk IgG v sere zvýšená sedimentácia, prosím Vas z čoho má mama tie fľaky po tele a z vynechanie Ascorutinu sa obnovujú ďalšie, fľaky nesvrbia,nebolia sem tam pichaju pod kožou, Ďakujem
Jana
1558 1 11.2.2010
admin
12.2.2010 9:15
Dobrý deň, klasická medicína dodnes nevie prečo purpura vzniká. Je možná reakcia na lieky alebo kombináciu liekov, alergické prejavy na aditíva v potravinách a pod. Fľaky po čase miznú, časový interval je veľmi individuálny.Doporučuje sa test na chlamýdie a vyšetrenie množstva krvných doštičiek. Z pohľadu alternatívnej medicíny ide o poruchu funkcie pečene, z duchovného hľadiska o snahu tela vysporiadať sa zo životnou situáciou (psychický stres, ekonomická situácia, emocionálne zaťaženie...).Určite je potrebné dodať telu látky, ktoré pôsobia na steny kapilár, ciev, a majú protikrvácavý efekt. Sú to hlavne flavonoidy, rutín, kvercetín ai. - nachádzajú sa v pohánke (čaj, vločky, múka), vňati ruty vonnej - najlepšie užívať ju práškovanú, 2 xdenne na špičku guľatého noža. Doporučila by som tiež rastlinu krvavec toten - do zmesi s komonicou lekárskou a zlatobyľou. Piť tiež pravý zelený čaj, veľa vhodných látok je aj v albede - bielej vrstve pod kôrou citrusových plodov.
Zvonku masti na báze pagaštanu konského (bez gáfru), nechtíka, aloe...
Prvoradá je zmena myslenia a vnútorné vysporiadanie sa s nahromadenými problémami. Prajem veľa optimizmu a skoré uzdravenie.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní