Chrbtica-platnicky, depresia

Dobrý den, mám poskodené dve platnicky a depresiu. Je mozné kombinovat tinktury - Čistiacu kuru K17 spolu s Tuzobnikom a Zidovskou Ceresnou, prilezitostne aj Lubovnik..? V januari som si robila ocistnu kuru z cajov a tinktur ako zihlava, pupava, vres, eleuterokok a citila som sa sa ovela lepsie aj co sa tyka zmien nalad, prero by som chcela v detoxe pokracovat. Mozte prosim poradit ktore pripravky kombinovat ? dakujem
Andriska
1149 1 17.2.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
18.2.2021 13:50

Dobrý deň, neodporúča sa kombinovať viaceré kúry, pretože gemmoterapia je veľmi silná a nemuseli by ste sa cítiť dobre. Čajovina je niečo iné, je slabšia, pretože byliny lúhujete 10 minút, pričom pri tinktúrach sa byliny lúhujú 3 mesiace... takže najskôr si využívajte kúru K17 a k nej si môžete piť čaje. Potom si môžete zase riešiť chrbticu.

Čo sa týka komplexného postupu pri problémoch s chrbticou, vnútorne treba užívať na regeneráciu chrbtice tinktúry, a to: https://www.zdravysvet.sk/p/ribezla-borovica-vinic-50ml-p9-tinktura-z-pucikov-rastlin spolu s https://www.zdravysvet.sk/p/tuzobnik-brestovy-50ml-t56-tinktura-z-bylin + T47 Židovská čerešňa (machovka čerešňová) https://www.zdravysvet.sk/p/zidovska-ceresna-50ml-t47-tinktura-z-bylin

T56 a P9 po dve fľaštičky, T47 stačí jedna.

Zvonku robiť obklady postihnutej časti chrbtice magneziovým olejom https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml alebo bishofitom z https://www.zdravysvet.sk/p/bishofit-profi-500ml + ľubovníkový olej https://www.zdravysvet.sk/p/olej-lubovnikovy-v-olivovom-oleji-250-ml  a následne natriete https://www.zdravysvet.sk/p/sustarad-krem-150ml . Natretú časť prikryte potravinárskou fóliu a necháte pôsobiť aspoň pol hodinky denne a následne jemne vmasírovať.

Ak si to môžete finančne dovoliť, jedna z dôležitých vecí je aspoň 3 mesiace pravidelne užívať kolagén alebo kolagénovú výživu. tu je link na dobrý kolagén https://www.zdravysvet.sk/p/kolagen-collagen-beauty-jahoda-a-citron-270g alebo  https://www.zdravysvet.sk/p/norsk-kolagen-25-x-5g.

Do akejkoľvek kúry si môžete s hodinovým odstupom od tinktúr, ktoré užívate, pridať upokojujúcu tinktúru cedof T49 alebo vrbku T43. Pekne riešia depresívne stavy, upokojujú myseľ. Tiež je vhodný Ivan čaj z vrbky úzkolistej, ten si môžete variť viackrát denne.

Prajeme veľa zdravia.

Pekný deň

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní