chudnutie

Chcela by som sa poradiť ako schudnut v bokoch a zadku,teda v rizikových partiách,inač som chudá mam 60 kíl,26 rokov,len mam dosť veľkú celulitídu a priberám len v rizikových partiách,hlavný problém je to že najviac jem večer,pretože užívam antidepresíva, a ked si dam večer tabletku idem ju celú vyrabovať,pretože nedokážem ovládnuť tu chuť na jedlo.Cez den toho moc nezjem,mohli by ste mi poradiť nejaký program,resp.jedálniček,čomu sa vyvarovať,aké vytamíny doplnať,resp.nejakú detoxikáciu? dakujem
Zuzana
1145 1 4.1.2013
admin
4.1.2013 6:35
Rozloženie nadbytočného tuku na tele nie je rovnomerné, bohužiaľ, nedá sa ovplyvniť bylinkami. Pomôžu však udržiavať hmotnosť v rovnováhe (kolísavé chudnutie a priberanie je nebezpečné). V prvom rade je potrebné upraviť stravu - môžete jesť aj večer, ale primerane, cez deň jedzte viac krát malé porcie. Skúste sa zbaviť antidepresív , potom aj úprava hmotnosti pôjde ľahšie.
Doporučujem piť zelený íl, 4 týždne každé ráno na lačno, pol hodiny nejesť. Pauza týždeň a znova dva týždne. Vybrať kúru z gemmoterapie K27 a potom pokračovať kúrou K27A. Určite sa orientujte aj na spevnenie svalstva a fyzickú aktivitu.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní