Cysty+krcove zily

Dobry den.
Moju prosbu o pomoc som uz adresovala aj pani Podhornej, takze zoznam tinktur uz mam, ale velmi by ma zaujimal aj vas celostny pohlad, ak sa to vobec takto v pisomnom styku da. To psychycno je podla mna este dolezitejsie.
Dlhorocne mam problem s krcovymi zilami. Je to u mna geneticke a kazdym porodom (boli 3) moje nohy vyzerali horsie a horsie. Som 11 rokov od prveho porodu a na mojich lytkach je vidno tmavocervene pokrutene zily, jednu mam velmi vystupenu, taha sa mi od pol stehna do pol lytka. Pokrutene zily si citim aj na vonkajsich pohlavnych organoch. Kam siahaju dalej...netusim. Velmi ma vsak trapia bolesti noh. Mam ich akoby drevene a citim taku vnutornu bolest, hlavne v lytkach. Niekedy az palivu. Je to horsie pred MS cyklom. Uzivala som detralex, ale asi pred 3-omi rokmi som ho vysadila a zaradila som do stravy pohanku. Neviem, ci to staci. Chirurg ma samozrejme posiela na operaciu, ktorej sa zatial vyhybam. Teraz sa k mojim problemom pridali aj cysty v prsnikoch. Mam v oboch akoby strapce velkeho poctu malych cyst. Pravy prsnik ma aj bolieva takou palivou bolestou a akoby ma tlacili na rebro. Boles rovnako zavisi od MS cyklu. Na sonografii mi dr nasla aj zvacsene lymfaticke uzliny pod pazuchami. Mam strach. Urcite k tomuto stavu prispel aj moj slaby pitny rezim. Ale uz sa nutim do pitia vody. Prirode verim zo vsetkeho najviac, len neviem, ci to dokazem vsetko zvladnut. Mam 39 rokov, 3 deti a ja sa im nevladzem venovat. Nemam energiu, bolia ma nohy, huci mi v usiach, bolieva ma hlava a mam strach z cyst. Velmi mi pomozete vasou radou a hlavne dusevnym nasmerovanim. Dakujem. Levana
jana
1891 3 5.9.2013
admin
8.9.2013 10:54
Dobrý deň, na Váš problém je vynikajúca gemmoterapia. Veľmi účinný je muškát ružový T31, pretože čistí cievy,pagaštan konský - ten pomáha na opuchy nôh, silné bolesti. Keďže sa Váš stav zhoršuje pred MS, potrebná je aj jarabina vtáčia T15. Myslím, že kúra, ktorú Vám zostavila pani Mgr. Podhorná je pre Vás zostavená vhodne. Pani Podhorná má dlhoročné skúsenosti s gemmoterapiou, vybrala Vám vhodnú kombináciu. Ak by ste mali problém aj po psychickej stránke, pokojne si pridajte do kúry Cedof T49, upokojuje nervovú sústavu. Nohy si natierajte pravidelne štvorkvetovou masťou s bazou M5. Veľa zdravia Vám praje D. M.

jana
11.9.2013 8:56
Dakujem velmi pekne za odpoved. Skor mi islo o to, ci Vam z tych mojich vsetkych problemov nekrici jeden zdroj. myslim psychycky povod. Ako ked sa niekomu casto zapaluju oci, tak povod moze byt v tom, ze v jeho vyhlade mu nieco vadi". Jeho dusi, jeho podvedomiu a dava to takto najavo. Jasne, ze vyberiem vsetky tinktury, ale chcem sa na to pozriet aj z tejto druhej strany, len nemam dostatovne informacie. Dakujem.
admin
11.9.2013 9:30
Dobrý deň, Váš problém súvisí jednoznačne so psychikou, mali by ste problém pochopiť, nájsť jeho príčinu až potom samozrejme dôjde k zlepšeniu zdravotného stavu. Môžem Vám napísať pár myšlienok, ktoré by Vám mohli pomôcť pri objasnení jeho príčiny. Hľadajte sama v riadkoch, možno pri čítaní niečo pochopíte. Kŕčové žily znamenajú slabosť väziva. Prejavujú sa na telesnej rovine, t.j. krvné cievy sú cesty, po ktorých sa dopravuje životná sila, väzivo je spojenie, opora. V rovine príznakov to znamená: protiklad medzi pokojne sa vinúcimi krvnými cievami a kŕčmi: ženský pól (meandrujúci tok) a mužský pól (boj, kŕč) nie sú v súlade. Človek nedostane za svoje nasadenie primeranú odmenu, vysielaná životná energia prejavuje tendenciu nevracať sa, sú to často sklamané očakávania. Vitalita sa vybíja iba v dolnej polovici tela: zastavuje sa, "zanáša sa bahnom",duševná energia ide zvýšenou mierou a zaťažuje dolný pól (sklon k edémom), z čoho vyplývajú problémy ako ťažkopádnosť, nedostatok pevnej opory, tendencia k poddajnosti, nedostatok vnútornej pružnosti, jednoducho žijete život na priškrtený plyn. Dochádzate k situácii: zastavenie prúdenia životnej energie, máte jej veľa na miestach, kde ju nie je treba. Človek uviazol: strnulé názory/úsudky, predsudky, stav, keď je v živom tele, ale nežije.
Riešenie: zredukujte životnú rýchlosť a zastavte sa na nastúpenej ceste, kedy často putujeme obkľukami - kŕčové žily a vybočíme zo smeru. Nechajte prúdiť životnú energiu bez toho, aby ste očakávali odmenu. Svoju pozornosť zamerajte na dolný ženský pól tela, dobrovoľne mu dodať váhu, ochotne uznávať živel zeme naučiť sa vedome plynúť s prúdom života. Vhodné cvičenie: tai-tchi, vedome uskutočňujte postoj "všetko plynie", rozhýbať sa, obetovať sa bez toho, aby ste sa stavali do role obeti, robiť veci, pretože je to nutné ich urobiť, nie preto, aby sa nám dostávalo za ne vďačnosti. vedome a dobrovoľne viac dávať než očakávať, že sa vráti. Vnútorne dospieť k pokoju a zahĺbeniu sa do seba, osvojiť si dôslednosť a získať jasnosť, aby ste uvoľnili viaznutie a strnulosť, naučiť sa jednať tak, že sa nejedná, t.j. jednať bez toho, aby ste sa ponorili do jednania a začnete byť na ňom závislá. Zverte sa večnej zmene. Určite sa dostaví zlepšenie. Veľa šťastia praje D. M.

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní