Cysty,pliesne

Opakovane sa mi robia cysty na vaječníku.Minulý rok mi jeden vaječník odstránili,teraz na pravom vaječníku mám 7cm vodovú cystu.tiež sa mi opakovane robia pliesne v pošve.Druhý problém mám onychomykózu pod nechtami na nohách.V roku 2010 som podstúpila chemoterapiu,ožiare po operácii ľavého prsníka.V súčasnosti užívam tinktúru z jarabiny vtáčej a oskorušovej.Viete mi poradiť ako riešiť svoje zdravotné problémy?
Gabriela
1165 5 28.8.2012
asdasd (admin)
31.8.2012 11:47
Dobrý den, po využití tinktur, které máte můžete pokračovat a užívat současně tinktury Penízovka T35, Eleuterokok T6, Andělika T60, bříza P2, po využití břízy vezmete místo ní vřes P48 a pokračujete v užívání s penízovkou, eleuterokokem, andělikou. Po využití tintury vřesu vezmete nakonec vrbu P49 a doužívat vše. Po skončení poslední lahvičky můžete celou kúru zopakovat, případně napište. Hodně zdraví a nashledanou
Mgr.J.Podhorná
Gabriela
25.11.2012 8:06
Dobrý deň Mgr. Podhorná.Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za liečbu.Cysta už nemám, mám potvrdené USG vyšetrením.Pliesne a onychomykóza pod nechtami na nohách ešte pretrvávajú.Končím s kúrou, ktorú ste mi predpísali.Chcem sa opýtať,ako mám pokračovať ďalej, nakoľko mám ďalší problém.Mám silné bolesti v podbrušku,pocit natlakovaného brucha,bolia ma kríže a tiež pociťujem tupú bolesť a pálenie pod pravým rebrom.Žlčník mám vyoperovaný.Bola som na gynekológii a bola mi stanovená dg. zápal maternice.Štvrtý deň užívam antibiotiká Augmentin a zmena žiadna.Cítim sa veľmi vyčerpaná,bez energie.Vopred Ďakujem za Vaše cenné rady.
Gabriela
28.11.2012 1:56
Dobrý deň Mgr. Podhorná,úpenlivo čakám na Vaše rady,všimla som si,že dnes ste reagovali na všetky prosby o pomoc,len na moju nie.Preto sa ešte raz obracia na Vás s prosbou o pomoc.Vopred ďakujem.
admin
28.11.2012 8:42
Dobrý deň,
pani Mgr. Podhorná Vám nemohla dnes hneď zareagovať na Váš popisovaný problém, pretože ste ho napísali do starej témy a tá sa nezobrazuje medzi poslednými správami. Ak chcete pre druhýkrát, aby zareagovala rýchlejšie, založte si novú tému, ktorú hneď uvidí v poradni. Ja som náhodne dnes prišla na to, že je v starých témach nezodpovedaná Vaša otázka. Poprosila som dnes pani Podhornú, aby Vám odpovedala čo najskôr na Vašu otázku. Musíte byť trpezlivá, pretože jej reakcie závisia aj od jej pracovnej vyťaženosti. Predpokladám však, že zajtra by mohla prísť odpoveď na Váš popisovaný problém.
S pozdravom a prianím všetkého dobrého D. M.
admin
29.11.2012 4:40
Dobrý den, doporučuji vám pokračovat kúrou další a to současně kapat tinktury LesklokorkaT58, Židovská třešeň T47, tužebník T56 a olše P36, po využití olše vezmete místo ní ořešák královský P37 a pokračujete v užívání s tinkturami bylinnými. Po využití ořešáku vezmete nakonec Lichořeřišnici P30 a vše doužívat. Kúru můžete pak zopakovat ještě jednou. Přejeme hodně zdraví a nashledanou
Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní