dlhodobé akné

Dnes sa na vás obraciam s radou pre moju vnučku.Má 17 rokov a dlhodobu bojuje s akne na tvári a chrbáte.Navštevovala kožného lekára,ktorí jej predpísal 3 tyždnové antibiotiká po ktorých sa stav výrazne zlepšil,nasledne pokračovala v ošetrovaní pleti a chrbáta pomocou borovej vody,skinorenu,cerave gel na čistenie a tekutý púder.Akné sa začalo vytvárat nanovo, zostávajú jej jazvičky z čoho je velmi neštastná.Môžete nam poradit ako to riešit prírodnou cestou a dievča bude spokojné.Ďakujem velmi pekne
Ľudmila Poláková
687 2 6.2.2023
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
6.2.2023 21:53

Dobrý deň.

Prečítajte si náš článok https://www.zdravysvet.sk/blog/ako-sa-zbavit-akne alebo https://www.zdravysvet.sk/blog/atopicky-ekzem-jeho-priciny-a-liecba  , aby ste pochopili dôležitosť komplexného postupu . Len komplexný postup dáva výsledky. Dielčie riešenia skrátka pri silnom akné nefungujú.

Vnútorne užívajte kombináciu tinktúr Femina T9 https://www.zdravysvet.sk/p/femina-50ml-t9-tinktura-z-bylin  + PG7 ríbezľa s betaglukánom  https://www.zdravysvet.sk/p/cierna-ribezla-s-betaglukanom-50ml-pg7 spolu s T35 plamienka zamatovohlúbiková https://www.zdravysvet.sk/p/plamienka-zamatovohlubikova-50ml-t35-tinktura-z-bylin. Súčasne s nimi podľa návodu Reishi Rg 30 https://www.zdravysvet.sk/p/reishi-ganoderma-rg-30x270mg . Vždy ak je zhoršený stav, tak 2x denne, keď je stav stabilizovaný, tak 1 x denne.

Na podporu tráviaceho traktu začnite užívať Čaga koncentrát  (nie podľa návodu, ale 2-3x denne mocca lyžičku extraktu do 2 deci vody a vypiť nalačno) https://www.zdravysvet.sk/p/caga-koncentrat-100

Zvonku aplikujte výnimočnú jódovú vodu na pokožku Panea Delta https://www.zdravysvet.sk/p/panea-delta-500ml-sprej . Ak je akné silnejšie, na tie viac problémové miesta namočiť kozmetický tampón do vody Panea delta, priložiť a nechať pôsobiť aspoň 10-15 minút. 

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní