Dve odlišné kúry

Dobrý deň, prosím Vás je možné v jeden deň kombinovať tinktúry z dvoch rôznych kúr? Napr. kúra na boreliózu a kúra na ženské problémy. Ďakujem, pekný deň prajem.
Eva
1248 4 8.4.2013
Eva
11.4.2013 6:17
Prepáčte, asi ste ma nepochopili. Ja tie kúry už doma mám, objednávala som ich cca pred týždňom. S otázkou kombinovania som sa obrátila najprv na Vás mailom, no nakoľko som sa žiadnej odpovede nedočkala, tak som písala sem, ale vidím, že na moju otázku opäť nemám konečnú odpoveď. Je jedno aké konkrétne ženské problémy chcem riešiť. Moja otázka znela, či tie dve rôzne kúry, ktoré už doma fyzicky mám, môžem užívať spolu v jeden deň. Nepotrebujem poradiť, že aké byliny si mám kúpiť. Potrebujem len vedieť, či tie dve rôzne kúry môžem kombinovať. Verím, že do tretice dostanem odpoveď či môžem, alebo nemôžem. Ďakujem.
admin
11.4.2013 12:54
Dobrý deň,
dali by sa kúry skombinovať, skôr špeciálne upraviť na Váš konkrétny ženský problém aj na boreliózu. Treba napísať pani Mgr. Podhornej presne, aký problém zo ženskej stránky chcete riešiť, aby zvolila vhodnú kombináciu bylín. Môžete urobiť aj tak, že najskôr riešite jeden problém, ktorý je akútnejší a potom pokračujete v ďalšej kúre, ktorá rieši ďalší zdravotný problém. S pozdravom, D. M.
Eva
16.4.2013 10:39
Mohol by mi prosím niekto odpovedať? Ďakujem.
admin
16.4.2013 10:57
Dobrý deň, nemôžete naraz užívať obidve kúry, pretože výluhy sú veľmi silné. Vo vašom prípade treba užívať najskôr jednu kúru, až potom druhú. Vyberte si, čo je pre Vás akútnejšie, čo chcete skôr riešiť. Podľa toho začnite s užívaním kúr. Ospravedlňujem sa Vám za neskoršiu odpoveď, ale neviem, na aký mail ste písali? Ak by bola nejaká nejasnosť, volajte na tel. č. 0918 981 709. S pozdravom, D. Machničová.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní