ekzem numulare

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či by ste mi nevedeli poradiť niečo na ekzém pre moju 6 ročnú dcéru. Máme podozrenie, že sa nám to urobilo asi z chlórovej vody, lebo tieto problémy nám začali ako sme nastúpili na plavecký výcvik. Najhoršie na tom všetkom je, že dcére sa to plávanie tak zapáčilo, že sa ho nechce vzdať. Po tele má asi nejakých 15 malých červených fliačkov.Vopred ďakujem za odpoveď.
Lívia
1371 3 2.5.2013
admin
7.5.2013 1:28
Dobrý deň, vyskúšajte pre dcérku krém Silenos - Harmony, je to čistý prírodný krém na problematickú kožu. Môžete ho pokojne využiť aj Vy, pretože má vysoko regeneračné účinky na pleť. Natierajte postihnuté miesta 2-krát denne. Z gemmoterapie odporúčam vnútorne Ríbezľa-kalina-rozmarín - 5- 6 kvapiek 3-krát denne. Nakvapkajte ich do vody, nechajte odstáť a dajte dcérke vypiť. Na kvapkách je napísané, že nie sú vhodné pre deti a tehotné ženy, to je kvôli liehu, v ktorom sa bylinky lúhujú. Pár kvapiek však môže aj malé dieťatko, upravila som jej dávkovanie. Možno bude úplne stačiť len krém, môžete si o ňom prečítať informácie na našej stránke, sú s ním vynikajúce výsledky, aj u detí na rôzne lišaje, výsypy, fľaky, alergie, dermatitídy. Nemusíte sa ho báť, pretože je to čistý príroda, nič chemické.
Veľa zdravia a všetko len to najlepšie praje Mgr. D. Machničová. Ak by ste mali otázky, pokojne zavolajte na t.č.: 0918 981 709.
Lívia
7.5.2013 2:30
Dakujem pekne, kremik som uz i zacala pouzivat je fakt super. I ja si ho davam:-). Este vyskusame tu tinkturu. Dakujem pekne za odpoved.
Lívia
7.5.2013 2:31
Dakujem pekne, kremik som uz i zacala pouzivat je fakt super. I ja si ho davam:-). Este vyskusame tu tinkturu. Dakujem pekne za odpoved.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní