endometrióza

Dobrý deň, pani Podhorná,lekár mi diagnostikoal endometriózu 3.-4.stupňa a mám absolovať operáciu,ktorej sa však príšerne bojím a chcem sa jej vyhnúť.Táto choroba sa zvykne vracať, nechcem chodiť každé 2 roky na operáciu, okrem toho by som ešte rada otehotnela.Deti už mám, ale chceme ešte jedno.Čo by ste mi odporučili na to, aby sa endometrióza nerozširoala ďalej, poprípade aby sa vstrebali ložiská, ktoré už mám?Zatiaľ mi nikto ešte neodpovedal, či je možné toto ochorenie liečiť aj prírodnou cestou.Ďakujem.
Alena
1371 5 29.12.2011
asdasd (admin)
31.12.2011 10:56
Dobrý den, doporučuji vám užívat současně tinktury Ptačí jeřáb T15, vřes-pcháč-měsíček T44, dub P12, po využití dubu vezmete tinkturu Jeřábu oskeruše P19 a pokračujete v užívání s ptačím jeřábem a vřesem-pcháčem-měsíčkem (pokud dojdou tak bez nich), po využití jeřábu vezmete ještě vřes P48 a vše doužívat.
Po skončení poslední lahvičky je dobré pokračovat další kúrou, kterou vám sestavím, mějte se krásně, hodně zdraví a nashledanou
Mgr.J.Podhorná
admin
1.1.2012 5:02
Dobrý deň,

dávkovanie je uvedené na fľaštičkách. Tinktúry z púčikov rastlín (tmavozelená etiketa) sa užívajú 1 kvapka na kilo hmotnosti. Takže, keď máte napr. 60 kg., užívate 3-krát denne 20 kvapiek. Bylinné výťažky (bledozelená etiketa) majú uvedené dávkovanie priamo na fľaštičke.

Prajem Vám, aby Vám nový rok priniesol vytúžené uzdravenie. D. M.
Alena
1.1.2012 11:46
Ďakujem za odpoveď, uvedené tinktúry som si už objednala. Chcem sa ešte opátať, aké je dávkovanie, či je to uvedené na každej fľaštiške.Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem.
zuzana
16.2.2012 10:39
Dobry den pani Podhorna, rada by som sa este spytala. Tiez mam endometriozu, dve operacie za sebou. Aktualne uzivam mesiac kuru, ktoru ste odporucili v ramci tohto prispevku. Co mne ale endometrioza navyse sposobuje je obcasne mimomentruacne spinenie, uprostred cyklu ale aj tyzden pred samotnou menstuaciou, co ma dost unavuje. prosim je mozne k tejto kure este pridat nieco, co by mi pripadne pomohlo toto odstranit? Alebo len dobrat komplet kuru. Dakujem vopred za radu. Zuzana
asdasd (admin)
6.3.2012 9:19
Odpoveď pre Zuzanu
Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za neskorú reakciu na Vašu otázku. Až teraz pri kontrole poradne som prišla na to, že Vám dlžíme odpoveď.
Kúru, ktorú ste začali pred viac ako mesiacom užívať, treba po jej doužívaní ešte raz zopakovať. Potom urobiť pauzu, medzitým sa nám ozvite, či špinenie ustúpilo. Je možné, že po takom dlhom čase, kedy sa Vám ozývame, možno špinenie aj zmizlo. Zo skúseností už vieme, že každý z nás má iný organizmus, inak sa vyrovnáva s problémami. Niekomu stačí jedna kúra a niekto vyberie aj tri a viac. Jednoznačne je potrebné byť trpezlivou pacientkou a veriť, že problémy pominú. Ak by sa Váš zdravotný stav zlepšil, aj tak by bolo vhodné pri Vašich problémoch preventívne aspoň dvakrát do roka spomínanú kúru zopakovať.
Držím Vám palce a prajem skoré uzdravenie. D. M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní