Fĺaky na koži

Dobrý deň
Na rukách sa mi začali tvoriť biele fľaky od pliec smerom ku laktom. sú suche a svrbia po sprche.Koža nie je popraskaná ani červená.Zacali sa mi tvorit pred 4 rokmi ked som sa prestahovala do mesta kde je dost chlórová voda. V poslednom období sa to zhoršilo a zacina sa mi to tvorit aj na chrbte.Neviem co to moze byt a ako sa toho zbavit. dakujem za radu
Terezie
1029 2 27.2.2014
Terezie
4.3.2014 4:11
Dakujem za radu na kožnom vyšetrení som nebola takže nemám žiadnu diagnozu.Skusim to čo ste mi poradili a uvidím čo to bude robit.myslíte že musim ist na kožné?
admin
4.3.2014 7:52
Ak nebolo diagnostikované vitiligo, potom môže ísť o reakciu na prostredie, resp. látky v prostredí, kde žijete.Doporučovala by som očistu organizmu gemmoterapiou kúrou K46, potom sa zamerala na pečeň - kúra K30. 6 týždňová kúra s liečivou hlinou - zelený íl, podporiť metabolizmus - úprava stravy, čaj: 4 diely pamajoránu, 3 diely nechtíka, 2 diely mletého fenyklového semena, 2 diely paliny, 1 diel malinových listov. Pridať telu omega 3 a omega 6 nenasýtené oleje v správnom pomere - urobte si konopné mlieko, alebo pite olej z maku.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní