Genitalny herpes

Dobry den,chcela by som Vas poprosit o radu co mam uzivat pri genitalnom herpese.Opakuje sa velmi casto a je to dost neprijemne...
Martina
1952 1 9.2.2010
admin
15.2.2010 8:59
Ako asi dobre viete, západná medicína nevie úspešne riešiť tento problém.

Pri genitálnom herpese je skrytý problém v psychosomatickej oblasti (oblasť príčiny) , preto prvá časť odpovede, bude zameraná na ňu a v druhej časti vám poskytneme radu od bylinkárky (oblasť následku).

Jedná sa o skrytý nevedomý strach zo "znečistenia" a väčšinou zároveň s pocitmi hanby a viny po prípadnej nevere. Problém je striktne viazaný na sexualitu, preto aj riešenie je v "zapálení vnútorného ohňa" v oblasti rozkoše. Treba preskúmať to čo nepoznáme a od čoho sa odvraciame, všetky vlastné zóny, ktoré nechceme vidieť, keď sú poznačené herpesom, treba spoznať to, čo je pre nás doposiaľ Tabu. Doslovne sa treba milovať ako v "horúčke", namiesto toho aby sa "horúčka" (opar) vytvárala v oblasti genitálií.

Človek by sa mal viac otvoriť pre nové skúsenosti v pohlavnej oblasti, mal by skúsiť prekročiť vlastné hranice a doslovne preniknúť do oblasti "tieňa", ktorý v nej v nejakej forme pretrváva.

Určite vyriešenie tohoto problému určite nie je jednoduché a možno na prvý pohľad po prečítaní týchto riadkov možno bude z vašej strany aj odmietavé, ale verte, jediné riešenie v tomto, ale aj veľa iných prípadoch je v posune nášho myslenia. Ten posun veľmi často nepríde hneď okamžite, ale vyžaduje si dlhodobejšiu "prácu" na sebe. Treba o tom porozmýšľať, ale hlavne to spracovať a prežiť.
Prajem veľa zdaru pri riešení tohoto problému. P.M.

Pani magistra Podhorná vám na odstránenie klinických následkov odporúča nasledovne:

Užívejte současně lékořici T22, grep T11 a měsíček P32, po využití měsíčku vezmete ještě Vrbu P49 a vše postupně doužíváte.
Po využití pokračovat, ale to pak napíšete. Já vám pokračovací napíši. Hezký den a nashledanou Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní