gyn.potiaže

Dobrý deň,poprosim Vás o pomoc pri mojich zdr.problémoch...zopár rokov som sledovaná pre myomy-najväčší má cez 5cm. Nekrvacam ale nadmerne,praveze dva posl.cykly mi menstr.vynechala. Endokrinolog zhodnotil autoimun.ŠŽ, bez hypo aj hyper funkcie,a nasadil liečbu Euthyroxom25 (beriem ho piaty týždeň). Hormon.profil bol v poriadku, napriek tomu u mňa stále pretrváva výrazne potenie,nadmierne vyp.vlasov a vynech.menstruacia. Mám 37 r.,2 deti spon.pôrodom.Posledná gyn.kontrola preukazala okrem tých myomov aj multicysticky vajecnik :( Na alergologii mi vyšli vysoko plesne a HIT intolerancia.
Vedeli by ste mi prosím skompletizovať liečbu skrz gemmoterapiu? Začala som pre pár dňami s T9 + T15 + P10, no neviem či bude postačujúca...Dlhodobo pijem alchemilku, z chémie beriem iba zatiaľ krátkodobo ten euthyrox(neviem,či sa to s byl.tinkurami "nebije"). Ak je to dôležité - myom mám umiestn.na zadnej strane,v stene maternice, cysty v pravom vajecniku. Ďakujem za pomoc, ostávam s pozdravom.
Erika
1126 1 22.10.2016
admin
25.10.2016 6:10
Dobrý deň odporúčame Vám užívať eleuterokok T6, jarabinu vtáčiu T15, čiernu ríbezľu-malinu P10, feminu môžete užívať spolu s týmito tinktúrami, keď ste už začali a po doužívaní P10 vres  P48. Keď využívate celú kúru, ozvite sa, či došlo k zmene. Veša zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní