Gynekol., prostata, kŕčové žily, žihľavka

Dobrý deň, pani Podhorná,
mám na Vás viac otázok s prosbou o radu.
Mám 40 rokov a snažíme sa ešte o 1 dieťa.Po rozsiahlych laparoskopiách mi zistili, že jeden vajcovod je úplne blokovaný zrastom na maternici a druhý vajcovod sa podarilo spriechodniť, pravdepodobne je však nepriechodný.Rada by som zača kúrou s Vašimi tinktúrami, len neviem, ktorá by bola pre mňa vhodná.

Súčasne sa na Vás obraciam s prosbou o radu aj pre otca: má 65 rokov a lieči sa na prostatu, pravdepodobne bude musieť podstúpiť punkciu. Pred 15 rokmi bol operovaný na srdce-5 bypassov a tak sa sama bojím zvoliť hocaký produkt. Otec sa liečil aj na boreliózu. Ktoré z vašich prípravkov mi doporučujete objednať?

Prosím o radu aj pre mamu (63 rokov): má ísť na operáciu kŕčových žíl a predtým si pichala Fraxiparín na riedenie krvi, lebo sa jej na nohe urobila hrčka. Čo by ste mi doporučili v jej prípade?

A na záver radu pre moju starkú (85 rokov), svrbí ju celeé telo a prejavuje sa to aj tým, že sa jej na koži vytvárajú mokvavé červené ložiská. Máva vysoký krvný tlak a často kŕče v nohách, tiež má kŕčové žily. Má aj bolesti chrbtice, ale to súvisí s operáciou bedrových kĺbov, kedy došlo k jej poškodeniu. Uvádzam to preto, aby ste si urobili obraz o jej situácii a prosí o radu ohľadom spomímaného svědení celého tela.

Veľmi pekne Vám ďakujem.

S pozdravom
Gabriela
1032 1 12.9.2013
admin
17.9.2013 3:07
Dobrý den, pro vás doporučuji užívat současně Penízovku T35, Ptačí jeřáb T15 a jasan P16, po využití jasanu vezmete olše P36 a po olši černý rybíz-maliník P10.
Vše postupně doužívat.
Pro otce současně kapat topol T42, vrbka T43, bříza P2, po využití břízy vezmete hloh P66 a po hlohu olši p36 a vše doužívat.
Pro maminku alespoň pelargonii T31, dvě lahvičky po sobě. Pak týden pauzu a opět dvě lahvičky.
Pro vaši babičku současně kapat topol T42, třezalka T40, pelargonie T31, bříza P2, po využití břízy vzít olši P36 a po olši jírovec P21.
Mějte se krásně a všem hodně zdraví
Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní