HAK

Dobry den Pani doktorka mam nasledovny problem. Pred deviatimi dnami som zacala brat HAK Maitalon po piatich dnoch mi skoncila menstruacia. Po dvoch dnoch od menstruacie som zacala spinit a mat navali tepla pocit na zvracanie. Nasledne som zacala krvacat. HAK som uz druhy den nezobrala a momentalne krvacam a mam pocit ze sa mi menzes vratil. Bola som aj pri lekarke ale ma dovolenku takze velmi pekne vas prosim poradte mi co mam momentalne robit . Dakujem
Martinka242
521 1 24.11.2017
MUDr. Claudia Čuboňová (admin)
27.11.2017 11:38

Maitalon Ste zacala uzivat , ked Ste dostala menstruaciu, predpokladam. Zacala Ste spinit aj pri uzivani HA  a krvacate doteraz . Kedze  Ste  prestala uzivat HA , teraz je krvacanie zo spadu hormonov a ten trva asi  tyzden.  Ak by Ste nadalej krvacala, urobte si najprv tehotensky test a potom sa ukazte gynekologicke.  Treba ju navstivit a dohodnut sa na zmene HA . Asi Vam nesadla. Alebo pockat  do dalsej menstruacie a skusit znova uzivat, ak bude problem, treba ho riesit. Dr. Cubonova