Hcg negatívne ale príznaky mam
Dobrý deň, bola som 6.12 na odber hcg z krvi, vyšlo negatívne (6 týždňov od posledného pohlavného styku). Od 16.12 mi začalo byť zle od žalúdka, testy som si robila ešte dva, posledný dnes 21.12 a negatívny. Gynekológovi sa od toho 16.12 neviem dovolať. Môžu to byť príznaky tehotenstva a teda na krvi som bola skoro?
julia
2038
1
21.12.2022
Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.
kategórie
- Gemmoterapia
- Gynekológia
- Zdravá výživa
- Kožné problémy
- Duševné zdravie
- Zažívanie a vylučovanie
- Endokrinný systém
- Dýchacie cesty
- Baktérie, vírusy, imunita
- Nervový systém
- Obehový systém
- Onkológia
- Pohybový aparát
- Poruchy metabolizmu
- Čistenie tela, odparazitovanie
- Bolesť
- Redukcia hmotnosti, štíhla línia
- Menzes
- Gravidita
- Sexualita
- Antikoncepcia
- Gynekologické problémy
- Iné
30 dní
Všetky
najčítanejšie
- Je možné užívať tieto produkty súčasne? o
- Vesantech Boswellia serrata 120 cps
- Arónia šťava 100% BIO 0,7 l
- Divertikuloza - co by mohlo pomoct
- kyselina pažeráka
- Lymská borelióza, bolesti kĺbov, šliach a svalov
- aknózna pleť
- popôrodná depresia
- Sulforaphan a warfarin
- Artičoka 50ml, SV22 - redukcia hmotnosti a detoxikácia
Nie, ak máte negatívny tehotenský test , tehotná nie Ste. Carpe diem! DR. Čuboňová Klaudia