Hnisavá angína

Dobrý deň, už 5 týždňov ma pobolieva hrdlo, mám hnisavý čap na ľavej krčnej mandli a zvýšenú hodnotu ASLO na prítomnosť streptokokovej a stafylokokovej infekcie, hodnota 548. Antibiotiká mi nezabrali. Prosím Vás o radu a pomoc. Veľmi pekne ďakujem.
Iveta
1407 1 11.5.2011
admin
11.5.2011 8:33
Dobrý deň,

Váš problém vynikajúco a s rýchlym účinkom rieši gemmoterapia. Pani Podhorná Vám odporučí presnú kombináciu tinktúr, ktorú je potrebné pri streptokokovej a stafylokokovej infekcii využívať.
Ako podpornú liečbu Vám odporúčam matuzalem - silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením toxickými látkami z vonkajšieho i vnútorného prostredia organizmu. Podporuje imunitný systém, ktorý po jeho stimulácii dokáže bojovať úspešne s ochoreniami. Odporúčam ho pri všetkých typoch chorôb. Info o tomto výnimočnom produkte si môžete prečítať na našej web stránke.
Liečbu je potrebné podporiť aj kloktaním. Môžete si pripraviť kloktadlo z rovnakých dielov šalvie a dubovej kôry. 4 lyžice zmesi necháme 12 hodín macerovať v 1/2 litri vody. potom krátko povaríme a necháme prikryté vychladnúť. Kloktáte niekoľkokrát denne. Vynikajúce je kloktanie grapefruitovou tinktúrou, ktorá má vysoké antibakteriálne účinky.
Účinné sú aj horúce obklady s najvyššou teplotou, akú znesiete. Obklad pripravíte z kvetu rumančeka rozvareného v malom množstve vody alebo jedlého oleja. Súčasne prehltávame po malých množstvách čerstvú šťavu z čiernych ríbezlí alebo majoránu.
Prajem Vám skoré uzdravenie. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní