Hormonálna nerovnováha, akné, bez ovulácie

Dobrý deň, mám 34 r. už asi rok pociťujem hormonálnu nerovnováhu - absencia ovulácie (potvrdené u gynekológa), nepravidelný cyklus alebo špinenie počas cyklu, vriedkovité akné (líca, čelo, brada, sánka a za ušami) - pričom nikdy som s akné problém nemala. Hormonálne testy u dr veľa nepovedali. Zároveň som po 2 laparosk. operáciach - endometrióza, 1 dieťa z IVF. 2-3x do mesiaca mávam migrénu. Mám záujem hlavne vyrovnať hormonálnu hladinu a zbaviť sa akné, prípadne zmierniť migrény (či úplne sa ich zbaviť). Prosím o informáciu, aká kúra by bola najvhodnejšia. Ďakujem krásne.
Lenka
733 1 16.12.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
16.12.2020 21:48

Dobrý deň, odporúčame súčasne užívať feminu T9, kotvičník T19, jarabinu vtáčiu T15 a čiernu ríbezľu-malinu P10. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr helmifit a vrbku T43.  Kúru treba využívať 2-krát za sebou bez prestávky, aby pokryla 2 menštruačné cykly. Raw probiotiká vaginal care. 

 Zvonku aplikujte na pleť výnimočnú jódovú vodu na pokožku Panea Delta https://www.zdravysvet.sk/p/panea-delta-500ml-sprej . Ak je akné silnejšie, na tie viac problémové miesta namočiť kozmetický tampón do vody Panea delta, priložiť a nechať pôsobiť aspoň 10-15 minút.  Po použití vody pokožku ošetrovať jódovým krémom Panea Alpha https://www.zdravysvet.sk/p/panea-alpha-50ml-reparation . Krém má aj výrazný anti age efekt, takže ho môžete používať ako Váš bežný krém.

Potom sa nám ozvite, ako sa cítite. prajeme veľa zdravia

 

 

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní