Hormóny, menštruácia a padanie vlasov

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o odporučenie, ktoré tinktúry by boli vhodné pri mojom probléme. Mám rôzne zdravotné problémy, ale momentálne ma najviac trápi toto. Vždy som mala bolestivú menštruáciu, ale posledné 4 mesiace som sa začala cca týždeň pred v noci potiť, s tým, že mi bolo aj veľmi nevoľno a mala som búšenie srdca. Vždy je to najhoršie v noc pred menštruáciou. Rovnaký čas mi padajú vlasy, ale tak, že som za ten čas prišla o toľko vlasov, že mám už len 1/4 hustoty. Hormonálny profil u gynekológa bol v poriadku (test robený2-3 deň menštruácie). Vyšetrenie srdca v poriadku. V bežnej krvi dlhodobejšie znížené leukocyty a predĺžený protrombínový čas.
Beriem doplnky, ako B12 v tekutej forme, cordyceps, probiotika, tráviace enzýmy, rybí olej, selén.
Chcela som začať s antiparazitickou kúrou, ktorú mám už doma, nie však od Vás ale v tbl. od SK výrobcu (čisté bylinky) dopĺňať to tekvicovým olejom a šťavou z prasličky, ako zdroj kremíku.
Je prosím možné užívať nejakú hormonálnu kúru spolu s antiparazitikami, alebo je lepšie to časovo oddeliť? Prípadne, ak doberiem svoju mesačnú kúru antiparazitík, je dobré pokračovať napr. ešte tou vašou? Mám 28r., bezdetná. Veľmi pekne vopred ďakujem za odpoveď.
Monika
2992 3 30.6.2017
admin
3.7.2017 8:17
Dobrý deň, aj keď hormonálny profil vyšiel v poriadku, ukazuje to na hormonálnu nerovnováhu. Vyskúšajte súčasne užívať feminu T9, jarabinu vtáčiu T15 a čiernu ríbezľu-malinu P10. S hodinovým odstupom od tývchto tinktúr cedof T49. Pokračujte v štajerskom tekvicovom oleji. do vlasov ráno a večer vtierajte bioakvanol U a H. Jeden večer, druhý ráno. Môžete do suchých vlasov, nemusíte vždy po umytí. Po 3 týždňoch sa n´´am ozvite, ako sa cítite. S pozdravom, Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Monika
7.7.2017 11:09
Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Všetko som si objednala, no aktuálne najskôr využívam antiparazitiká a potom začnem s kúrou, keďže tá bude určite na dlhšie. Samozrejme Bioaquanol začnem aplikovať hneď, kúpila som si aj šampón, taktiež tekvicový olej. Ale chcela som sa spýtať na Cedof T49, či ten by som mohla začať hneď. Všimla som si, že obsahuje ľubovník bodkovaný. Cestujem na celé leto pri more a tak som sa chcela spýtať, či to užívať, keďže sa ľubovník so slniečkom neznášajú. Keď začnem s kúrou, tak sa po 3 týždňoch ozvem.
Ďakujem
admin
9.7.2017 10:29
Dobrý deň, v cedofe je malé množstvo ľubovníka, môžete ho pokjne užívať. Opaľujeme sa celé leto s ľubovníkovým olejom a vôbec nič sa nedeje, mnoho informácií je aj nerelevantných, ale odskúšať si ho môžete sama. Ak nechcete cedof, môžete ho nahradiť vrbkou T43. S pozdravom, Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní