Hrcka na prsniku.

Dobrý den,prosím o radu-mam hrcku na prsníku zatial identifikovanu ako tumor mammae l.dx pri areole po zápale prsníka,preliecili ma antibiotikami, hrcka sa zmensila, ale zostala. Som matka troch detí, najmladsie ma 2.5 roka,kojila som vsetkých troch.Chcu to riesiť chirurgicky.Druhý problém-5 operácií lavého kolena,pourazové stavy a zanedbaný roztrhnutý skrízený vaz, ktorý bol 5.operáciou autotransplantovaný-skarede zrasty na kolene s pretrvavajucimi aj kludovými bolestami.
Dana
1489 3 10.10.2012
admin
12.10.2012 6:59
Dobrý deň,
na liečbu prsníka odporúčame gemmoterapiu v zložení: Femina T9 + Jarabina vtáčia T15 + Ríbezľa-ostružina-malina P10, po využívaní P10 vezmete Jarabinu oskorušovú P19. Celú kúru je potrebné využívať dvakrát za sebou. Na hrčku Mamma gel - potierať. Ak by hrčka nezmizla, naozaj by ju bolo dobré vyoperovať. Treba však najskôr vyskúšať aj iné možnosti, ako je operácia. Ak by ste si to mohli finančne dovoliť, odporúčame pridať Matuzalem prvý mesiac modrý 1 tabl. večer nechať rozpustiť pod jazykom. Druhý mesiac červený Matuzalem - 1 tabl. ráno zapiť vodou. O Matuzaleme si môžete prečítať na www.zdravysvet. sk. Čo sa týka kolena - to je naozaj chirurgický problém, na zrasty, žiaľ, bylinky nepomôžu. Veľa zdravia Vám praje D. M.
Dana
14.10.2012 3:11
Dobry den, zabudla som dodat este jeden vázny problem,ktorý nosim so sebou a to je borelioza - trpnu mi v noci ruky,trpnutie je jedna vec a prudká bolest k tomu,spáajam to s boreliozou,odmietam si dat robit punkciu z miechy a odmietam brat antibiotika,ktore vec neriesia.Neviem,co skor riesit,ci hrcku na prsniku,boreliozu a k tomu koleno.Uz som sa preliecovala bylinkami,reakcia bola dobra,len gemmoterapia ma oslovila viac ako americke lieky z byliniek-islo o produkty Foreverliving.Dakujem.
admin
14.10.2012 8:11
Dobrý deň,
borelióza je naozaj závažný problém, ktorý je potrebné jednoznačne riešiť. Navrhujem Vám pridať k Femine, Jarabine vtáčej určite Topoľ T42, ktorý by bolo vhodné u Vás užívať aspoň dva mesiace bez prestávky. Celú kúru užívajte postupne tak, ako som Vám napísala. Po P19 zaraďte ešte na záver P9 - čierna ríbezľa- borovica-vinič. Celú ju zopakujte ešte raz, potom si urobte 14-dňovú prestávku a medzitým sa mi ozvite, ako sa cítite. Potom by sme zostavili pokračovaciu kúru. Ak by Vám bolo niečo nejasné, môžete mi zavolať na tel. číslo 0918 981 709 v popoludňajších hodinách. S pozdravom, D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní