hučanie v ušiach

dobrý večer, prosím vás viete mi niečo poradiť na hučanie,pískanie v ušiach? ďakujem pekne
Dušan
2304 2 24.1.2012
admin
29.1.2012 4:51
Tinitus, alebo hučanie v ušiach, môže mať množstvo príčin. Je potrebné zistiť pôvod problému: krčná chrbtica, cievy, vysoký tlak, poruchy vnútorného ucha, stredného ucha, bakteriálne infekcie, ochorenia zubov, zápaly čelových, nosných dutín...Je potrebné okamžite liečiť tento problém, kým je v akútnom stave. Pri chronických stavoch je liečba veľmi obtiažna.
Z alternatívnych metód sa ukázali ako účinné - akupunktúra, liečba pijavicami, telové a ušné sviečky, Matuzalem, z bylín: podľa príčiny ochorenia: ginko biloba, pagaštan konský,ľubovník, nechtík, imelo, breza...Homeopatia: konštitučné homeopatiká obsahujúce chenopodium, glonoinum,fosfor, secale a tabacum v potenciách D3 až D12.
Dušan
30.1.2012 9:24
Vyzerá to komplikovane.Na ušnom vyšetrení som párkrát bola a bolo všetko v poriadku, tlak skor nízky , zuby by to nemali byť ,krčná chrtbica možno a ešte ked som bola malá mi stanovili diagnozu že chronický zápal dutín som im neverila, že niečo také je.Takže je to asi chronické žiaľ. Ešte raz vám ďakujem za váš čas a nezištnú pomoc.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní