K63.9

Dobrý deň prajem p.Mgr.
Obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc pri dlhotrvajúcej hačky(už 2 mesiace).Bola som na gastroenterologickom vyšetrení ,kde mi spravili colonoskopiu a vzorky zo sliznice hrubého čreva poslali na histologické vyšetrenie.Výsledok :mierna rovnomerne distribovaná zmiešaná zápalová celulizácia,fokálne s prestupom PMN leukocytov do povrchoveho epitelu.
-kryptitída,zachytená aj 2 kryptové abscesy.
Záver: Obraz infekčnej /self-limited kolitídy.Gastroenterológ mi nasadil antibiotiká a probiotika,no hnačky neustupujú ,schudla som 20 kg a mám aj diabetes .Som z tohto úplne bezradná aj vyčerpaná.Nezáleží na strave,bár čo si dám všetko vychádza zo mňa vo forme vody.Prosím poraďte..Vopred ďakujem......
Katarina
1609 2 22.7.2013
admin
25.7.2013 9:22
Okamžite začnite užívať vnútorne zelený íl, ráno na lačno jednu čajovú lyžičku a večer pred spaním jednu čajovú lyžičku. Na brucho si dajte obklad z ricínového oleja: mäkký bavlnený textil dobre namočte v oleji, priložte na brucho, na to igelit a uterák.
Prothnačková polievka: do 1/2 l vody dať jednu polievkovú lyžicu sušených listov kostihoja nlekárskeho, 7 minút povariť, precediť, vypiť. Po hodine opakovať. Ak hnačka trvá naďalej, pridať jenu polievkovú lyžicu koreňan kostihoja. Urobte si prášok z bylín (pomlieť na prach): 50 g puškvorca, 30 g rasce, 20 g fenyklu. Pomletú zmes užívať po jedle 1 čajovú lyžičku, zapiť vodou. Posilňuje enzymatickú funkciu pankreasu, lieči črevá. Čaj: 2 diely púpavy koreň s vňaťou, 1 diel jahodový alebo ostružinový list, 0,5 dielu ľubovníka, 0,5 dielu repíka. 2 čajové lyžičky zmesi prelejeme 1ú4 l vriacej vody, 10 min vylúhovať. Piť ráno a večer pred jedlom. Dva týždne. Potom sa ozvite, poradím vám ďalšiu zmes. Držím palce. duchovná príčina - nechcete sa venovať problémom, riešiť veci, ide o zásadné otázky zmyslu života.
Katarina
25.7.2013 12:24
Pani Mgr.
Prosím vás pošlite mi všetky bylinky,čaje atď,ktoré ste uviedli v rozpise.Prosím presne mi to nadávkujte a obratom pošlite na moju adresu: Katarina Haladikova,Nabrežná 53,94002 Nové Zámky.Prosím napíšte mi na moju e-mail adresu cenu,ktora bude zahrňovať celkovu cenu aj s poštovným na : haladik02@gmail.com ,aby som si € pripravila pre doručovateľku.Za všetko Vám vopred ďakujem a prajem Vám krásny deň. Haládiková
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní