kompletná diagnostika

Mám prosbu o pomoc, mám celkovú slabosť, nechuť niečo robiť ,bolesti v klboch hlavne lakte a bedrové kľby a krk a pod lavým rebrovým oblúkom trvalá bolesť 28 rokov niekedy menej niekedy viac(teraz zhoršenie bolesti) a potom problém s dýchacímí cestami ,bolí ma pri dýchaní priedušnica
Adriana
1466 5 2.1.2013
admin
3.1.2013 9:08
Dobrý deň,
na Vaše problémy s kĺbami odporúčam kúru z gemmoterapie v zložení: Topoľ T42, Plasmofit SV1, jaseň P6, jelša P36, borovica, vŕba a stop-kok. Stop-kokom taktiež preliečite aj Vaše priedušky. Začnete užívať Topoľ T42 spolu s Plasmofitom, po plasmofite pridáte jaseň, po využívaní jaseňa zoberiete borovicu, po borovici vŕbu a nakoniec stop-kok. Topoľ si môžete priebežne dokupovať, má silný čistiaci účinok. Nepíšete bližšie, čo spôsobuje Vaše problémy. Neviem tiež, či ste absolvovali vyšetrenia na boreliózu, keďže uvádzate bolesti kĺbov. Taktiež uvádzate bolesti pod ľavým rebrom už dlhé roky. Môžu ich spôsobovať problémy s črevom prípadne so žalúdkom, taktiež by bolo dobré tento problém skonzultovať s odborníkom, napríklad absolvovať vyšetrenie na gastroskopii. Celú kúru z gemmoterapie by bolo vhodné doplniť užívaním Matuzalemu - Sublingualu - modrý - 1 tabl. nechať rozpustiť pod jazykom vždy večer. Má silné regeneračné účinky v organizme, modrý Matuzalem je vhodný na psychiku a lymfatický systém. Jedno balenie Vám postačí na mesačnú liečbu. Bolestivé miesta v oblasti priedušiek môžete natierať aj eukalyptovým balzamom. Prípadne je veľmi dobrý medík API respiro. Taktiež neuvádzate bližšie či kašlete alebo aké problémy máte s dýchacími cestami. Je mnoho prírodných produktov, ktoré by ste mohli vyskúšať.
Určite by som však vyskúšala kúru, ktorú som Vám odporučila spolu s Matuzalemom. Uvidíte, ako sa budete cítiť, prípadne napíšte, či pociťujete zlepšenie Vášho zdravotného stavu, môžeme potom skonzultovať ďalší postup pri riešení Vašich problémov.
Ostávam s pozdravom a prianím všetkého dobrého, D. M.
Adriana
4.1.2013 5:14
No na upresnenie,mám 46 rokov a vykonávala som ťažkú fyzickú prácu ako stolárka,to znamená vysokú prašnosť a je pravdepodobné zanesenie drevenným pracom.Lakte mám po veľkej záťaži pri šití topánok 6 rokov.Som pod drobnohľadom lekárov lebo som zlatý darca krvi.Vyšetrenia na boreliózu som absolvovala v roku 2004 kvôli problémom so srdcom ale bolo to na hranici.Pred dvoma rokmi diagnostikované plúcne chlamýdie preliečené antibiotikami. Bolesť v plúcach sprevádza dusivý kašeľ bez sekrétu . Bolesť po rebrovým oblúkom zhodnotená ako poškodená pobrušnica pri prvom tehotenstve,silným kopaním môjho syna. Zmenila som prácu , robím opatrovateľku strarých ludí cca dva roky :)
admin
4.1.2013 7:03
Dobrý deň,
po Vašich odpovediach na moje otázky navrhujem jednoznačne užívanie Matuzalemu - modrého - 1 tabl. nechať večer rozpustiť pod jazykom, má okamžité pôsobenie. Môžete si o ńom prečítať na našej stránočke. Do kúry z gemmoterapie je potrebné zaradiť ešte jednu tinktúru, a to Chlamysan, vzhľadom na Vaše pľúcne chlamýdie. Zaraďte ho v kúre hneď po využívaní Plasmofitu. Môžete si prečítať na našej stránke články, ktoré sa týkajú plesní, čo všetko môžu spôsobovať v našom organizme. Ostatné užívajte tak, ako som Vám rozpísala vo včerajšej poradni. Ozvite sa mi po využívaní kúry z gemmoterapie, ako sa cítite.
Prajem Vám, aby sa čo najskôr zlepšil Váš zdravotný stav. Ostávam s pozdravom, D. M.
Adriana
6.1.2013 10:25
Prosím vás zaujímalo by ma dávkovanie a vôbec ako to celé liečenie previesť aby som niečo ´nepokazila´ Ďakujem velmi pekne
admin
7.1.2013 10:40
Dobrý deň, gemmoterapiu budete užívať nasledovne:
Začnete užívať Topoľ T42 spolu s Plasmofitom, po plasmofite pridáte chlamysan,keď ho využívate vezmete jaseň, po využívaní jaseňa zoberiete borovicu, po borovici vŕbu a nakoniec stop-kok. Topoľ si môžete priebežne dokupovať, má silný čistiaci účinok. Čiže je dobré, keď sa užíva spolu s ostatnými fľaštičkami počas celej kúry.
Matuzalem - modrý si dáte vždy večer jednu tabletku rozpustiť pod jazyk, nezapíjate. Ak by ste si to mohli finančne dovoliť, bolo by vhodné brať aj Matuzalem červený - 1 tabl ráno zapiť vodou - ten je na regeneráciu vnútorných orgánov. Ale postačí aj Matizalem modrý. Dobré by však bolo, aby ste ho užívali minimálne 3 mesiace bez prestávky. Je ešte taká možnosť, že prvý mesiac začnete modrým matuzalemom a po mesiaci prejdete na červený a ten budete užívať ďalšie dva mesiace.
Ak by Vám nebolo niečo jasné, môžete mi zavolať na tel. č.: 0918 981 709 v popoludňajších hodinách. S pozdravom D. Machničová.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní