Konizacia HSIL

Dobrý deň prajem, Poprosím Vás o radu a pripadne nastavenie podpornej liečby. Mam 32, za sebou skrátenie cervixu po výkone LLETZ s výsledkom cainsitu. HPV mam pozit a najmä tie agresívnejšie 16,31 a 52. Aktuálne mam za sebou 1.vakcinu gardasil 9. V máji mam mat kontrolnú cyto a po všetkom ak bude OK,sa mame s mužom snažiť o bábätko, lebo podľa Dr. som kandidát č. 1 na hysterektomiu. Okrem vakcinácie, užívam každý deň aktívny glukan, zelený jačmeň, D, C a kurkumove výživové doplnky ak si spomeniem tak aj rakytnikovy olej. Ak by bolo možné poradiť, či je možné urobiť ešte niečo viac? Ďakujem.
MatkaA
64 1 7.3.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
8.3.2020 20:44

Dobrý deň, odporúčame súčasne užívať dva mesiace kombináciu tinktúr Femina T9 + jarabina vtáčia T15 + ríbezľa-ostružina malinová P10. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr Ofenz https://www.zdravysvet.sk/p/ofenz-50ml-t51-tinktura-z-bylin  + Carcinae https://www.zdravysvet.sk/p/carcinae-s-betaglukanom-50ml-pg59

Vhodné je k bylinkovej kúre 1x denne užívať tieto špeciálne probiotiká https://www.zdravysvet.sk/p/raw-probiotika-vaginalna-starostlivost-38-kmenov-a , aby sa preliečilo a dostalo do rovnováhy celé ženské telo.

Po využívaní tejto kúry 2-krát za sebou bez prestávky spolu s probiotikami odporúčame prejsť na kúru K05. 

Prajeme veľa zdravia