krčové žily

Dobrý deň, mamina ma krčové žily, už asi 20 rokov. Má ich uplne vonku vyvreté a škaredé. Na operáciu odmieta isť. Viete mi poradiť čo by mala brať a či by sa jej žily uplne stiahli? A ako dlho by mala niečo užívať? Ďakujem za odpoved.
Erika
1481 3 26.6.2014
admin
28.6.2014 10:30
Dobrý deň, pani Mgr. J. Podhorná odporúča mamičke užívať súčasne pagaštan konský P21 a muškát ružový T31,po využívaní pagaštanu bude užívať jarabinu oskorušovú P19. Kúru využívajte 2-krát za sebou, potom si urobte krátku prestávku a opäť pokračujte v užívaní. Kúru je potrebné užívať dlhodobo. S pozdravom Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Erika
30.6.2014 9:19
Dakujem veľmi pekne.Pri dlhobejšom užívaní je pravdepodobnosť že sa jej žily uplne v strebu? Alebo len mierne? Po akej dobe už budú viditelné vysledky? A ako dlho by mala užívať kury? Bylinky sa môžu užívať i dlhodobo? Dakujem za odpoved.
admin
30.6.2014 10:10
Dobrý deň, v prípade Vašej maminky je problém dlhodobý, keďže popisujete, že jej žily vystupujú a sú viditeľné. Musíte byť trpezlivé, problém Vašej matky je obtiažnejší, to dúfam chápete. Každý z nás je individuálny, u niekoho sa kŕčové žily vstrebú skôr u niekoho neskôr a u niekoho ostávajú viditeľné. U Vašej maminky bude už len to úspech, že sa jej stav nezhorší, že sa stabilizuje. Musí mať aj bolesti nôh, podľa toho, čo popisujete a tie by mali ustúpiť a tiež by mali nohy menej opúchať, keďže predpokladám, že je tam aj opuch. Určite bude nutné, aby mamina bola trpezlivou klientkou a dúfala, že sa jej stav čoskoro zlepší. S pozdravom, D.M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní