Krvácanie mimo cyklu

Dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať. Presne v strede cyklu som začala slabo krvácať. Na 14 deň bola krv jasná - prirovnávala som to ovulačnému krvácaniu. Problém je však v tom, že toto krvácanie alebo špinenie neprestalo a trvá už 6 dní, teraz to vyzerá skôr ako hnedý výtok s krvou, niekedy do ružová. Raz je to slabšie, že to takmer nie je vidieť, pozdejšie je to už silnejšie a musím to kontrolovať. Na vyšetrenie som už objednaná, ale to ešte potrvá. Neviete prosím, čo to môže znamenať alebo čo mohlo spôsobiť to, že krvácam slabo už 6 dní mimo cyklu? Ďakujem za odpoveď.
Janesa
6564 2 19.1.2021
MUDr. Claudia Čuboňová (admin)
20.1.2021 11:09

Je to tak ako pisete:  ovulacne krvacanie, ak nemate ine tazkosti. Kupte si Ascorutin a vyuzivajte cele balenie 3x2 tabletky, a aj ked  prestanete krvacat. Ak za 2 tyzdne   dostanete znova krvacanie, nezlaknite sa. Je to normalne . Potom by mal byt cyklus zase normalny.  Dr. Cubonova Prijemny den!

Janeska
21.1.2021 0:57
Ďakujem pekne za odpoveď. Je ale možné a normálne, že ovulačné krvácanie trvá už pomaly 9 dní a nezastavuje sa? Menštruáciu by som mala dostať o 5 dní. Ďakujem pekne za odpoveď.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní