Leukemia

Dobry den, chcela by som poradit v oblasti podpornych prostriedkov pri liecbe leukemie.
Dakujem
zuzana
1394 3 11.5.2010
admin
16.5.2010 9:29
Pani Mgr. Podhorná Vám akurát napísala v jej poradni a odporučila bylinné tinktúry. Preto sa na tomto mieste zameriam na psychickú podporu pri tejto chorobe.
Leukémia je degenerácia v obrannom systéme. Preto treba vnútorne "spochybniť" takýto druh obranného systému.
Určite oživte svoje dávne sny a realizujte ich. Musíte vyburcovať svoje vnútorné sily a nimi poraziť túto chorobu, lebo na obranný systém pri leukémii sa nedá spoľahnúť. Túto silu musíte prebudiť z vášho vnútra a z prúdu Vášho života vymažte všetky zbytočné veci. Zamyslite sa nad zmyslom života, nájdite ho. Hľadajte viac v spiritualite. Agresívne musíte zahájiť boj o svoje prežitie. Pomôžte si vizualizáciou, na túto tému je aj veľa literatúry a alternatívnych prírodných podporných metód pri liečbe a rekonvalescencii. Dajte si pozor aj na rôznych šarlatánov, ktorých je v tejto dobe veľa ,-). Kľudne mi môžete napísať aj do mailu.
Prajem veľa síl a trpezlivosti pri boji s touto chorobou. P.M.
Vladimir
27.1.2011 6:31
Liecil som sa na levkemiu ale bez uspesne mal som transplantaciu kostnej drene tak rok dozadu.minuli rok v decemry zistily ze sa to vsetko vratilo mam teraz lymfoblastik t-cell teda lymfaticke uzliny su velke v hrudniku.Chcel by som sa poradit co sa da pouzit alebo co by ste mi vedely odporucit ako neaku kuru na tie lymfy da sa to este neako vycistit ci dat do poriadku neakym tym vasim pripravkom alebo aky postoj mam zaujat.skusam meditovat uzivam rozne pripravky ako je jacmen spirulina a mnoho dalsich veci a este aj neake tie lieky co mam.ta ale doktory konstatovaly uz len smrt vo velmi kratkej dobe mozno pol roka.ale ja tonevzdavam a doktorom neverim a stale cosi skusam.tak by ste vedely mi nieco poradit co bby sa dalo urobit v mojom pripade.za cokolvek vam vopred dakujem.
admin
30.1.2011 10:10
Dobrý deň.
Viacero podobných prípadov Vášmu riešime v terajšej dobe.
Odporúčame čo najskôr nasadiť prípravok Matuzalem. Je to úžasný, neuveriteľný prípravok, ktorý pomohol už mnoho tisícom ľudí pri onkologických chorobách. Akékoľvek ďalšie podporné prostriedky ak budete brať Matuzalem sú zbytočné. Neexistuje na celom svete účinnejší podporný prostriedok pri liečbe rakoviny ako Matuzalem. Samozrejme lieky od lekárov ak užívate, tak užívajte ďalej. Matuzalem dokáže zmierniť ich nežiadúce vedľajšie účinky. Viac o Matuzaleme si môžete prečítať na našej hlavnej stránke. Sú tam kompletné informácie.
Odporúčam na úvod nasledovné dávkovanie:
Prvý mesiac každých 8hodín jedna tableta Matuzalemu a to nasledovne ráno červený zapiť tekutinou, poobede modrý pod jazyk a večer modrý pod jazyk - nezapíjať a 15 min nejesť, nepiť. Potom sa ozvite a upravíme dávkovanie. Rátajte s tým, že Matuzalem budete musieť brať dlhodobo, neskôr samozrejme v nižších dávkach, ktoré upravíme na základe vašej spätnej väzby, ako sa bude upravovať Váš krvný obraz a celkový zdravotný stav. Môžete sa ozvať aj kedykoľvek, ak bude potreba prekonzultovať Váš zdravotný stav.
Onkologickým pacientom v súčasnosti poskytujeme zľavu na Matuzalem. Za cenu dvoch balení dostanete tri balenia. Pri súčasnom dávkovaní budete potrebovať na prvý mesiac 3 balenia (2modré a 1 červené). V jednom balení je 30 tabletiek Matuzalemu.
P.M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní