lichen sclerosus et atrophicus

Dobrý deň, bol mi histologicky diagnostikovaný sclerosus et atrophicus v konečníku a na genitáliách - počiatočné štádium. Moja liečba spočíva v používaní zarábanej antibiotickej mastičke, pri zhoršení kortikoidy a liek neotigason. Prognóza vyliečenia podľa lekárov nemožná, možné je zmierňovania priebehu choroby a bolesti. Mám 45 rokov a veľmi zle to psychicky znášam, čo mi určite nepomáha k zlepšeniu. Bolesti a pálenie mám už takmer 2 roky. Klasická medicína podľa mojich skúseností zlyháva. Prosím o pomoc, prípadne skúsenosti iných ako to prežiť. Ďakujem
shaspra
6138 5 16.8.2012
admin
17.8.2012 12:34
Dobrý deň,
na zmiernenie vonkajších ťažkostí Vám odporúčam rakytníkový olej. Môžete ho striedať aj s grapefruitovým olejom a krémom Matuzalem. Potierajte ako len najčastejšie môžete. Dôležité je však čistiť organizmus vnútorne a posilňovať obranyschopnosť. Užívajte súčasne tinktúry z gemmoterapie. Poradila som sa s pani Mgr. Podhornou, ktorá je v oblasti gemmoterapie odborníčkou a zaoberá sa ňou viac ako 40 rokov, takže má obrovské skúsenosti. Odporúča Vám užívať nasledovnú kúru: Plamienka T35, cesnak T4, lesklokôrovka T58 a grep T11A. Po využití grepu, miesto neho budete užívať orech kráľovský P37 a pokračovať budete stále užívaním T35, T4 a T58. Ak Vám niektorá z týchto tinktúr dôjde, dokúpte si ju. Po orechu kráľovskom si vezmete kapucínku P30 a po kapucínke Helmifit SV3. Celú kúru zopakujete ešte raz. Potom sa nám ozvite, ako sa cítite.
Všetky tinktúry, oleje a krém si môžete objednať na našej stránke www.zdravysvet.sk. Prajeme Vám čo najrýchlejšie zlepšenie zdravotného stavu. S pozdravom D. M.
shaspra
18.8.2012 10:58
Dobrý večer, ďakujem za radu a pomoc. Chcela by som vedieť, či mám prestať brať predpísané lieky a aplikovať len túto kúru, resp. či to mám kombinovať. Prepáčte, ale som úplný laik. Liečim sa tiež na štítnu žľazu - nedostatočná činnosť - užívam euthyrox. Dáva mi to naozaj zabrať - hlavne psychicky - a nechcem urobiť žiadnu chybu, iba ujasniť situáciu. Ani sama neviem prečo, ale ešte pred prečítaním Vašej odpovede, som si kúpila tie tintúry - cesnak, kapucínku a rakytník. Kvôli tomu neotigasonu som sa ich však bála užívať. Veľká vďaka.
admin
20.8.2012 9:57
Dobrý deň,
odporúčam Vám neprestávať brať lieky predpísané od lekára. Užívajte však aj kúru, ktorú Vám predpísala pani Mgr. Podhorná. Nechajte si aspoň polhodinový odstup medzi užívaním liekov a tinktúr, aby mal čas organizmus na spracovanie. Môžete si tinktúry dať aj do trošku vody, nechať odstáť, aby sa lieh odparil a potom vypiť. Matuzalem Vám tiež zabezpečuje eliminovanie škodlivých účinkov chemických prípravkov, ktoré užívate. Prajem Vám, aby ste čo najskôr pocítili pozitívny účinok gemmoterapie na Vašom zdravotnom stave. S pozdravom D. M.
shaspra
21.8.2012 1:14
Ďakujem za všetky rady , vážim si pomoc, ktorú poskytujete všetkým v núdzi. Začnem kúru a o užití Vás budem informovať a snáď pomôžeme výsledkom i iným ľuďom s podobnými problémami. Ešte raz vďaka.
Františka
19.1.2013 8:13
Dobrý deň, náhodne som objavila túto stránku. So spomínanou chorobou bojujem už skoro 10 rokov. Mám to na genitáliách a v ústach. Chcela by som sa spýtať, či "shaspra" doporučenú terapiu absolvovala a s akým výsledkom. Mne bola robená 2 x excízia v chorých partiách. Bola som preliečená vysokými dávkami penicilínu a prednisonom. Je to už 6 rokov, teraz to mám v stabilizovanom stave, len v ústach je to lichen ruber a to mám raz lepšie, raz horšie. Odpoveď by som prijala aj na mail:fmoravkova@gmail.com. Za pochopenie ďakujem, som s pozdravom