Lymská borelióza

Dobry večer ja som bola 18.9.2023 pri svojej koženej lekárke a výsledky preukázali že borelióza že je preliečena a mi kázala že teraz mi stačí prísť až v januáru 2024 Ja má tretie štádium a nedá sa nejako ruka sa vrátiť späť do normálneho stavu
jankoduda5920@gmail.com
153 1 30.9.2023
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
3.10.2023 21:23

Dobrý deň, 

odporúčam prečítať najskôr môj článok https://www.zdravysvet.sk/blog/lymska-borelioza-viete-ake-su-jej-priznaky-a-nasledky, aby ste pochopil komplexnosť liečby.

Môj bylinkový protokol pri borelióze odporúčam kombinovať s antb., napr.  Minostad (účinná látka Minocyklín) 200mg 1x denne (ten sa dá zohnať len v Rakúsku, ale vie ho aj slovenský lekár predpísať), je najlepší , najsilnejší a bez problemov ho ľudia znášajú (alebo Doxyhexal 1x denne 200mg – ten je však pomerne zle znášaný), taktiež dobré výsledky sú pri Augmentine 3x625mg alebo V-Penicilíne. Dobrá je aj intravenózna liečba na infektologickom oddelení, tá najmenej zaťažuje organizmus. Azitromycín (summamed) a makrolidové antb sú ako prvovoľbové antb. málo účinné a preto ich neodporúčam. Vás liečili práve makrolidovými antibiotikami. Minimálna doba užívania je 28 dní.

Čo sa týka bylinkovej liečby, začnite užívať topoľ P46 https://www.zdravysvet.sk/p/topol-cierny-50ml-p46-tinktura-z-pucikov-rastlin + helmifit https://www.zdravysvet.sk/p/helmifit-50ml-sv3 + štetka lesná T39 https://www.zdravysvet.sk/p/stetka-lesna-50ml-t39-tinktura-z-bylin zoberte si po dve fľaštičky. K tomu s hodinovým odstupom užívať jelša P36 https://www.zdravysvet.sk/p/jelsa-50ml-p36-tinktura-z-pucikov-rastlin  spolu s https://www.zdravysvet.sk/p/tuzobnik-brestovy-50ml-t56-tinktura-z-bylin

Z tinktúr si zoberte po dve fľaštičky, aby liečba trvala minimálne mesiac. T39 užívajte tiež 3x denne, ako ostatné tinktúry.

Počas celej liečby odporúčam užívať tento vitamínový komplex -  vitamín C + Zn +D3 https://www.zdravysvet.sk/p/lipozomalny-vitamin-c-zinok-d3 – je lipozomálny a tým pádom má mimoriadne vysokú vstrebateľnosť spolu s lipozomálnym kurkumínom https://www.zdravysvet.sk/p/lipozomalny-kurkumin

Zvonku robiť obklady postihnutých kĺbov https://www.zdravysvet.sk/p/sustarad-krem-150ml .Natretú časť obalíte potravinárskou fóliu a necháte pôsobiť aspoň pól hodiny, ale kľudne aj hodinu denne.

Aj pokiaľ ešte nemáte antb., (na infektológiu by Vás mali zobrať hneď bez čakania), tak začnite užívať bylinky, keď antb. predpíšu, tak pokračujte spolu s bylinkami.

Pred koncom kúry sa mi ozvite s aktuálnymi symptómami, aby sme nastavili pokračovaciu liečbu

Pekný deň

 

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní