matuzalem

Dobrý deň. Prosím poraďte mi.Objednala som si u Vás Matuzalem Internal. Užila som tri dni za sebou po 1 tablete a náhle sa mi zhoršil zdravotný stav. 1x som mala atak vysokého tlaku a súčasne sa mi pridružila svalová slabosť. Je možné , že to súvisí s úžívaním Matuzalemu? Potom som ho prestala brať a teraz je už opäť všetko v poriadku, mám však obavy začať ho znovu užívať. Ďakujem
Eva
1364 1 14.10.2014
admin
16.10.2014 10:58
Dobrý deň, napíšte nám, čo ste chceli riešiť prostredníctvom matuzalemu. Je možné, že Vám Internal nevyhovoval alebo sa okamžite začal riešiť Váš zdravotný problém prudkým zhoršením zdravotného stavu.Urobili ste dobre, že ste ho momentálne vysadili. Napíšte nám, čo potrebujete zo zdravotnej stránky vyriešiť, nájdeme určite náhradné riešenie pomocou tinktúr z gemmoterapie. pôsobia na inej úrovni ako matuzalem. Veľa zdravia praje Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní