Menopauza

Dobrý deň,p.Podhorná,predovšetkým Vám chcem zaželať do r.2012 veľa zdravia a spokojnosti a poďakovať za pomoc,ktorú poskytujete nám priaznivcom tejto stránky.
Budem mať 48 r.užívala som posledných 5rokov antikoncepciu,nakoľko ma začala bolievať hlava,vysadila som ju a nastali zmeny,hormony chýbali.Dostavili sa návaly tepla,vzápätí zimy,potenie najviac v noci.Gynekolog mi urobil sono a zistil že mám veľmi nízku sliznicu a je to teda prechod,hladinu hormónov z krvi neurobil a doporučil mi Mirenu a k tomu Estreva gél.Ja som ešte hneď začala piť nejaký bylinný čaj proti návalom a kúpila som si Wild yam ale ťažkosti pretrvávajú.Cez deň mi je skôr zima,mám ľadové ruky a chodidlá,keď si dám teplú polievku,hneď ju mám "na chrbáte a na čele"...neporadili by ste mi,prosím niečo z Vašich produktov?Veľmi pekne ďakujem za Váš čas
Hana
Hana
1303 1 2.1.2012
asdasd (admin)
4.1.2012 9:52
Dobrý den paní Hano, děkuji za přání, i já vám přeji hodně lásky, štěstí a zdraví. Doporučuji užívat současně Ptačí jeřáb T15, jmelí T13, Dub P12. Po využití dubu vezměte místo něho černý rybíz-maliník P10 a pokračujte v užívání s ptačím jeřábem a se jmelím. Pokud dojdou tak bez nich. Po využití černého rybízu-maliníku vezměte nakonec kotvičník P56 a doužívat.
Kúru můžete potom zopakovat stejnou nebo napište aktuální stav, změny a reakce a já vám stanovím další postup.
Ke kúře je vhodné přidat i užívání mateří kašičky.
Hezký den a nashledanou
Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní