Menšt.
Dobrý deň, chcem sa spýtať, dostala som menštruáciu presne na deň kedy som ju mala dostať ale trvala len jeden deň, dovtedy som používala antikoncepciu, je to normálne či sa mám zastaviť u gynekologičky, nemám si spraviť radšej test? Ďakujem
Zuzana
2644
1
30.1.2014
Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.
admin
7.2.2014 9:39
Ano, urobte si test. Ak je negativny, je to pri uzivani HA normalne. 20 perc. zien nemenstruuje pri uzivani HA. Dr. Cubonova
kategórie
- Gemmoterapia
- Gynekológia
- Zdravá výživa
- Kožné problémy
- Duševné zdravie
- Zažívanie a vylučovanie
- Endokrinný systém
- Dýchacie cesty
- Baktérie, vírusy, imunita
- Nervový systém
- Obehový systém
- Onkológia
- Pohybový aparát
- Poruchy metabolizmu
- Čistenie tela, odparazitovanie
- Bolesť
- Redukcia hmotnosti, štíhla línia
- Menzes
- Gravidita
- Sexualita
- Antikoncepcia
- Gynekologické problémy
- Iné
30 dní
Všetky
najčítanejšie
- Je možné užívať tieto produkty súčasne? o
- Arónia šťava 100% BIO 0,7 l
- Divertikuloza - co by mohlo pomoct
- kyselina pažeráka
- Lymská borelióza, bolesti kĺbov, šliach a svalov
- Sulforaphan a warfarin
- popôrodná depresia
- Artičoka 50ml, SV22 - redukcia hmotnosti a detoxikácia
- US baktérie v moči
- Onkologický pacient