Menštruácia

Dobrý deň!
Chcela by som Vás poprosiť o radu. Pred trištvrte rokom som vysadila po 6 rokoch anitkoncepciu. Cyklus mám odvtedy rozhádzaný, ale dá sa povedať že postupne sa mi skracuje z 50 dní na cca 30. (pred užívaním antikoncepcie som ho mala presný 29-28 dní)
Tento mesiac mi menštruácia začala zhruba na 30 deň, ale nie som si istá, že toto špinenie sa vôbec dá nazvať menštruácia. Prvých 7 dní som si vystačila len s intimkou, robila som si aj dva tehotenské testy, ktoré vyšli negatívne. Menštruácia mi však neprestáva a veľmi slabo pokračuje už 2 týždeň. Pričom farba nie je ani krvavá, skôr ružová a hnedá, akokedy. Bolesti brucha a hlavy už vôbec nemám (aj keď to býva u mňa relatívne bežné) Chcem sa spýtať, či sa to stáva, či je nutné ísť k lekárovi, alebo sa moje telo zase ustáli (mala som teraz trochu stresujúce obdobie-môže to s tým súvisieť?)Za Vašu odpoveď vopred ďakujem a želám pekný deň. Maťa
Marta
70 1 29.6.2010
admin
1.7.2010 4:15
Po vysadeni hormon. antikoncepcie sa vyskytne u niektorych malo pacientiek nepravidelna menzes. Ak uz ale krvacate tak dlho, navstivte Vasho lekara a on bude moct zhodnotit Vas stav a posudit, ci Vam da na zastavu krvacania hormony , alebo nie. S pozdravom Dr. Cubonova