molusky

Dobrý deň, moja 3,5 ročna dcérka ma molusky, asi tak dva mesiace sa liečime, ma ich na hrudníčku, nožičkách a rúčkach. Užíva sirup AMP Care, tabletky Isoprinosin, na potieranie mame Verrumal. Ale žiaľ každý deň pribudajú nové. Nemôže chodiť ani do škôlky aby niekoho nenakazila. Dá sa jej ešte nejako pomôcť?
nika951
1795 2 19.11.2018
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
19.11.2018 21:16

Dobrý deň, žiaľ, u detičiek s tým nemôžeme nič urobiť. je to vírusové ochorenie. Na fľaštičkách gemmoterapie je napísané, že nie je vhodná pre detičky, pretože byliny sa lúhujú v liehu. Aj napriek upozorneniu ich užívajú aj detičky, ale rozhodnutie o užívaní je výlučne na rodičoch. Ak sa rozhodnete pre gemmoterapiu aj napriek upozorneniu, odporúčame grep T11 a stop kok PG59. Z každej fľaštičky 1 kv. na kg hmotnosti 3-krát denne. Nakvapkajte do malého množstva vody, nechajte odstáť, aby sa vyrušil lieh a dajte vypiť. Na stránke aromaterapie.sk je na molusky aj špeciálny prípravok, môžete sa poradiť s nimi, či je možné ju dať aj detičkám. Prajeme veľa zdravia.

nika951
24.11.2018 20:41
Ďakujem za odpoveď, este o tejto liečbe rozmyslam koli tomu liehu. Ak by sme sa predsa rozhodli, tie lieky co teraz uziva by mala vysadiť či až keď ich douživa? Čitala som , že aj čaj čistec rovny by mohol pomocť, ale ten by tiež deti nemali piť. Čo myslíte?
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní