Mononukleóza

Vnučke diagnostikovali Mononukleózu so zväčšením sleziny, viete mi poradiť bylinkovú kúru na zlešenie jej stavu? ďakujme
Dáša
1636 4 3.8.2009
admin
3.8.2009 10:18
Pri infekčnej mononukleóze je v prvom rade potrebné nasadiť diétu a pokoj na lôžku. Gemmoterapia - Topoľ, Topoľ čierny, Vinič hroznoplodý, Pestrec mariánsky, Leuzea-maralí koreň, Borovica lesná. Zentrichove čaje - Lymphozen, Fytoncyzen, Pricangyn, Tusstop. Ajurvédske čaje - Katphala(posilnenie imunity pri infekčnej mononukleóze).
asdasd (admin)
5.8.2009 5:05
Nabízíme ješte alternatívu z gemmoterapie a to :
ostropestřec (pestrec mariánsky tinktúra z bylín), echinacea (tinktúra z bylín), jalovec (borievka tinktúra) z púčikov rastlín) a rozmarýn (rozmarín tinktúra z púčikov rastlín)
Poznámka :tinktury, které vyrábíme jsou čistě přírodní výtažky, ale obsahují líh, proto je na lahvičkách napsané, že to nesmí užívat děti. Osobně si myslíme, že pár kapiček neublíží. Můžete nakapat do 20ml vlažnější vody a nechat chvíli odstát, tím se líh vyruší.
Postup užívania kúry: spoločne užívajte pestrec , echinaceu a borievku. Po využívaní borievky pridajte k prvým dvom bylinným výťažkom rozmarín. Dávkovanie podľa návodu na tinktúrach.
Dáša
11.8.2009 5:53
Chcem sa ešte opýtať, Ajurvédske čaje - Katphala, môže piť aj 4,5 ročné dieťa? V akých dávkach a koľkokrát denne.
Ďakujem za odpoveď
admin
11.8.2009 6:30
Nevieme Vám odpovedať na vašu otázku, nie sme špecialisti na ajurvédsku medicínu, nemáme skúsenosti s tak malým dieťatkom a dávkovaním Katphaly. Pani magistra Henzélyová netušila, že sa jedná o tak malé dieťatko, keď spomenula vo svojej odpovedi Katphalu. Môžeme vám však povedať, že bylinné prostriedky (gemmoterapeutiká - tinktúry z púčikov rastlín), ktoré vyrába pani Mgr. Podhorná, patria k najúčinnejším bylinným prostriedkom vôbec. Z našej skúsenosti aj z ohlasov mnohých ľudí sú práve tieto bylinné tinktúry pravdepodobne najúčinnejšou fytoterapiou na našom trhu a pomohli už k návratu k zdraviu mnohým ľuďom aj malým detičkám.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní