mononukleoza

Dobrý deň, moja 16 ročná dcéra prekonala v 07/2009 mononukleozu., pečeňové testy má už v poriadku.Čo mi odporučate na podporu imunity?Ďakujem za odpoveď
Viera
1625 1 12.8.2009
asdasd (admin)
12.8.2009 9:19
Pani magistra už na mononukleózu odpovedala v inej poradni, ale pre poriadok vložím aj tu jej odpoveď ,-)
Kúra z gemmoterapie na mononukleózu, a to :
ostropestřec (pestrec mariánsky tinktúra z bylín), echinacea (tinktúra z bylín), jalovec (borievka tinktúra) z púčikov rastlín) a rozmarýn (rozmarín tinktúra z púčikov rastlín)
Poznámka :tinktury, které vyrábíme jsou čistě přírodní výtažky, ale obsahují líh, proto je na lahvičkách napsané, že to nesmí užívat děti. Osobně si myslíme, že pár kapiček neublíží. Můžete nakapat do 20ml vlažnější vody a nechat chvíli odstát, tím se líh vyruší.
Poznámka admina:
Postup užívania kúry: spoločne užívajte pestrec , echinaceu a borievku. Po využívaní borievky pridajte k prvým dvom bylinným výťažkom rozmarín. Dávkovanie podľa návodu na tinktúrach. Táto rada bola pre malé dieťatko, takže pri 16 dcére nemusíte kvapkať gemmoterapeutiká do vody, ale najlepšie je ponechať ich rozpustiť v ústnej dutine, aby sa vstrebali priamo cez ústnu sliznicu - to je najúčinnejší spôsob užívania. Aj keď sú už pečeňové testy OK, kúra je zameraná aj na regeneráciu pečene, čo je pri mononmukleóze rozhodujúce. Takže ju odporúčame využívať celú, tak ako je popísaná. P.M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní